Wiemy, kto będzie prawdziwą twarzą Dwayne'a Johnsona w "Jumanji"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wiemy%2C+kto+b%C4%99dzie+prawdziw%C4%85+twarz%C4%85+Dwayne%27a+Johnsona+w+%22Jumanji%22-119581
Powiększa się obsada nowej wersji "Jumanji". Gwiazdor filmu, Dwayne Johnson, zdradzi też co nieco na temat fabuły nowej części - podkreślając, że nie jest to przeróbka, a ciąg dalszy filmu z 1995 roku z Robinem Williamsem.

GettyImages-515771556.jpg Getty Images © Theo Wargo

Nowymi aktorami w obsadzie filmu są Ser'Darius Blain, Madison Iseman, Alex Wolff (na zdjęciu powyżej) i Morgan Turner, którzy wcielą się w postacie określane przez Johnsona jako "Jumanji Juniors". Wiemy, że Alex Wolff wciela się w chłopaka imieniem Spencer, a jego awatarem ze świata gry jest grany przez Johnsona Smolder Bravenstone. Blain, Iseman i Turner wcielą się w pozostałe dzieciaki z realnego świata. Nie wiemy, jednak, któremu z nich przypisano którego przedstawiciela.

Tak brzmi opublikowany w mediach społecznościowych post Dwayne'a Johnsona:

Oficjalnie witam w filmie naszych #JumanjiJuniors. Jak wiecie, nie kręcimy remake'u ani rebootu, tylko kontynuację klasyka z 1995, który wszyscy kochamy. To gra o śmierć i życie z naszą niesamowicie wesołą ekipą: Kevinem Hartem, Karen Gillan i Jackiem Blackiem. I to prawda… Rzeczywiście wcielam się w postać o imieniu "Smolder Bravestone".


Za kamerą stoi Jake Kasdan, a premierę zapowiedziano na lipiec 2017.
Udostępnij: