Alex Wolff, znany z "Dziedzictwa. Hereditary", odwiedzi "Ciche miejsce"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Alex+Wolff%2C+znany+z+%22Dziedzictwa.+Hereditary%22%2C+odwiedzi+%22Ciche+miejsce%22-149253
Alex Wolff, znany z "Dziedzictwa. Hereditary", odwiedzi "Ciche miejsce"
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Alex Wolff ponownie spotka się z Michaelem Sarnoskim, z którym miał okazję pracować przy "Świni". Młody aktor dołączył do obsady filmu "A Quiet Place: Day One". W obsadzie są już Lupita Nyong'o i Joseph Quinn, czyli Eddie Munson ze "Stranger Things". 

Co wiemy o filmie "A Quiet Place: Day One"?


Pomysłodawcą filmu jest John Krasinski, który wyreżyserował "Ciche miejsce" i jego kontynuację. Jednak od samego początku wiadomo było, że w ten projekt zaangażuje się wyłącznie jako producent.

Za kamerą stanie Michael Sarnoski, o którym zrobiło się głośno za sprawą wyreżyserowanego przez niego filmu "Świnia", której gwiazdą był Nicolas Cage. Sarnoski nie był jednak pierwszym wyborem. Początkowo "A Quiet Place: Day One" miał wyreżyserować Jeff Nichols. Zrezygnował on jednak z tego projektu jesienią ubiegłego roku.

Fabuła filmu jest póki co pilnie strzeżoną tajemnicą. Wiemy jedynie tyle, że ma ona rozbudować postapokaliptyczne uniwersum. Zobaczcie zwiastun drugiej części, która trafiła do kin w 2020 roku: Najważniejsze role Aleksa Wolffa


Alex Wolff zadebiutował w familijnej komedii muzycznej "The Naked Brothers Band: The Movie". W swojej filmografii ma role w dramacie "Szukając J.D. Salingera", komedii "Moje wielkie greckie wesele 2", akcyjniaku "Dzień patriotów", serii "Jumanji" – "Przygodzie w dżungli" i "Następnym poziomie". Przełomem w jego karierze był występ w "Dziedzictwie. Hereditary", czyli debiucie Ariego Astera. Mogliśmy zobaczyć go również w "Złej edukacji", "Świni" i "Old". Gościnnie występował w takich popularnych serialach jak "Detektyw Monk" i "Terapia". Wśród nadchodzących projektów z jego udziałem jest m.in. "Oppenheimer" Christophera Nolana.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2023. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones