WitcherCon, wielkie święto Wiedźmina, już w ten piątek!

https://www.filmweb.pl/news/WitcherCon%2C+wielkie+%C5%9Bwi%C4%99to+Wied%C5%BAmina%2C+ju%C5%BC+w+ten+pi%C4%85tek-143050
Uwielbiasz wszystko, co wiedźmińskie? Marzysz o wycieczce all inclusive do twierdzy Kaer Morhen, chcesz zostać pogromcą potworów, a może po prostu czekasz na nowe produkcje z uniwersum Wiedźmina? Zanim drugi sezon serialu "Wiedźmin" i anime "Wiedźmin: Zmora Wilka" przyprawią Cię o wypieki, Netflix i CD PROJEKT RED zapraszają na WitcherCon - pierwsze globalne święto fanów uniwersum Wiedźmina.


WitcherCon odbędzie się już w najbliższy piątek, 9 lipca. Wydarzenie będzie  można oglądać na żywo na kanałach Netflix i CD PROJEKT RED na YouTube'ie oraz Twitchu. Pierwsza transmisja odbędzie się 9 lipca o godzinie 19:00, a druga - 10 lipca o godzinie 03:00. Każda z nich będzie zawierała unikatowe treści.

Plan WitcherConu obejmuje szereg interaktywnych paneli dyskusyjnych oraz wiele wyjątkowych niespodzianek i premierowych materiałów, których fani serii nie powinni przegapić! Wśród atrakcji znajdą się m. in. opowieści o tworzeniu drugiego sezonu serialu "Wiedźmin", czy też spotkanie z samym Geraltem z Rivii, Henrym Cavillem!

Fanów czeka także prezentacja poświęcona historii i tajemnicom wiedźmińskiej twierdzy Kaer Morhen oraz quiz wiedźmiński, w którym wezmą udział zarówno twórcy gier wideo, jak i serialu "Wiedźmin". Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na oficjalnej stronie: WitcherCon.com

Link do kanału YouTube:
https://www.youtube.com/netflix

Link do kanału Twitch:
https://www.twitch.tv/netflix


*Chociaż podczas wydarzenia nie zabraknie informacji i atrakcji, które z pewnością spodobają się fanom, to w trosce o ustanowienie odpowiednich oczekiwań CD PROJEKT RED informuje, że na WitcherConie nie zostanie zapowiedziana żadna nowa gra z serii Wiedźmin.


O serii "Wiedźmin":

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial "Wiedźmin" to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Historia splecionych losów trzech postaci w niezwykłym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmini, krasnoludy i potwory walczą o przetrwanie, a dobro niełatwo jest odróżnić od zła.

Informacje o drugim sezonie: Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka
Informacja sponsorowana