Z serialu "Reacher" do 10. części cyklu "Szybcy i wściekli"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+serialu+%22Reacher%22+do+10.+cz%C4%99%C5%9Bci+cyklu+%22Szybcy+i+w%C5%9Bciekli%22-146455
Z serialu "Reacher" do 10. części cyklu "Szybcy i wściekli"
Prace nad 10. częścią "Szybkich i wściekłych" może nie przebiegają bezproblemowo, ale posuwają się naprzód. Najlepszym tego dowodem jest nowa informacja o obsadzie. Angaż do filmu otrzymał bowiem Alan Ritchson, czyli gwiazda serialu platformy Prime "Reacher".

"Fast X" - co wiemy o filmie?Fabuła najnowszej odsłony serii pozostaje oczywiście tajemnicą. Wiemy jednak, że przed kamerę powrócą starzy znajomi: Vin Diesel, Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez i Sung Kang.

Oprócz Alana Ritchsona w dziesiątej części zobaczymy też inne nowe twarze. To Jason Momoa, Brie Larson i Daniela Melchior.

GettyImages-514124664.jpg Getty Images © Jason LaVeris

Louis Leterrier, reżyser "Fast X"

Kto nakręci widowisko "Szybcy i wściekli 10"?Pierwotnie widowisko miał nakręcić Justin Lin, który zrealizował dotąd pięć części cyklu. Kilka dni po rozpoczęciu zdjęć zrezygnował jednak ze stanowiska reżysera. Zachowa jednak miano współscenarzysty oraz pozycję producenta.

Półtora tygodnia temu dowiedzieliśmy się, że jego następcą na stanowisku reżysera został Louis Leterrier. Francuz ma bogate hollywoodzkie doświadczenie. Jego największymi kasowymi przebojami są "Starcie tytanów" (493 mln dolarów) i "Iluzja" (342 mln dolarów). Ma również na swoim koncie komiksowe widowisko "Incredible Hulk".

Zwiastun serialu "Reacher"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones