Zac Efron nie będzie rywalizował z Vanessą Hudgens

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zac+Efron+nie+b%C4%99dzie+rywalizowa%C5%82+z+Vaness%C4%85+Hudgens-61461
Niezależna firma dystrybucyjna CBS Films zdecydowała się przesunąć premierę melodramatu fantasy "Beastly" o osiem miesięcy. Film trafi do kin 18 marca 2011 roku, a nie, tak jak wcześniej zapowiadano, 30 lipca.

Dystrybutor podjął decyzję o zmianie daty premiery po tym, jak Universal ogłosił, że 30 lipca  w kinach zadebiutuje "Charlie St. Cloud" z Zakiem Efronem w tytułowej roli. Młody gwiazdor jest chłopakiem Vanessy Hudgens, grającej w "Beastly" główną bohaterkę. Uznano, iż nie należy doprowadzić do box-office'owej konfrontacji pary.

"Beastly" opowiada o bogatym i pyszałkowatym nastolatku Kyle'u Kingsonie, który na randce potwornie obchodzi się z dziewczyną. Zostaje przez to przeklęty i zamieniony w koszmarną kreaturę. Z tej powłoki może się wyrwać jedynie, gdy znajdzie prawdziwą miłość. Bezduszny ojciec chłopaka każe mu opuścić dom i zamieszkać na Brooklynie z sympatycznym dozorcą i niewidomym nauczycielem. Wkrótce dołączy do nich atrakcyjna córka pewnego narkotykowego dilera...

"Beastly" miało pierwotnie trafić do naszych kin 22 października. Zajmujące się jego dystrybucją w Polsce UIP nie podało na razie nowej daty premiery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones