Zac Efron spotka Strażników Galaktyki?

We Got This Covered / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zac+Efron+spotka+Stra%C5%BCnik%C3%B3w+Galaktyki-132396
Choć na "Strażników Galaktyki Vol. 3" przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, to po sieci już krążą plotki na temat nowych gwiazd w widowisku. Podobno szansę na angaż ma Zac Efron.

GettyImages-1089877770.jpg Getty Images © Rich Polk


Jeśli wierzyć niepotwierdzonym doniesieniom, gwiazda "High School Musical" ostatnio widziana jako Ted Bundy w "Podłym, okrutnym, złym" miałby zagrać Adama Warlocka. Postać ta została zapowiedziana w jednej ze scen po napisach "Strażników Galaktyki Vol. 2" jako nowa broń biologiczna stworzona przez Ayeshę do walki ze Star-Lordem i jego wesołą kompanią.

Plotki sugerują jednak, że choć Efron jest obecnie faworytem do tej roli, to nie jest jedynym kandydatem. W wyścigu liczy się Lucas Till, którego mogliśmy oglądać w odchodzącym do lamusa uniwersum X-Men studia 20th Century Fox, gdzie grał Havoca.

Adam Warlock po raz pierwszy pojawił się w komiksach w 1967 roku. Został on stworzony jako istota idealna. I choć posiada olbrzymie spektrum supermocy, to jego charakter trudno uznać za doskonały w każdym aspekcie. W komiksach był w stanie pokonać Thanosa dzierżącego Rękawicę Nieskończoności, sam ją przez chwilę nosił i założył Infinity Watch.

Przypomnijmy, że choć scenariusz trzeciej części "Strażników Galaktyki" jest już w zasadzie gotowy, to realizacja filmu nie rozpocznie się w najbliższym czasie. Wszystko dlatego, że James Gunn zobowiązał się wcześniej wyreżyserować nowy "Legion samobójców".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones