"Strażnicy Galaktyki Vol. 2" już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Stra%C5%BCnicy+Galaktyki+Vol.+2%22+ju%C5%BC+na+Blu-ray+3D%2C+Blu-ray+i+DVD-124988
Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce powraca, by rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla znanego jako Star-Lorda. Proste z pozoru zadanie staje się początkiem przygody, w której dawni wrogowie staną się sojusznikami. Superprodukcja "Strażnicy Galaktyki Vol. 2" jest już dostępna na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.


Pokonanie Ronana przyniosło Strażnikom Galaktyki sławę i uznanie w najdalszych zakątkach kosmosu, co przekłada się na znaczący wzrost zainteresowania ich usługami. Niekiedy jednak Strażnicy otrzymują propozycje, których nie mogą odrzucić. Tak było, kiedy nacja Sprzymierzonych zaproponowała im ochronę cennych ogniw energetycznych. Ogniw, które wcześniej próbowała ukraść Nebula (Pom Klementieff), siostra Gamory (Zoe Saldana). I to jej uwolnienie ma być wynagrodzeniem za dobrze wykonaną pracę. Niestety, Rocket (Bradley Cooper) postanawia przywłaszczyć sobie kilka ogniw, co sprawia, że Strażnicy z bohaterów stają się jednymi z najbardziej poszukiwanych istot w galaktyce. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi im tajemniczy Ego (Kurt Russell), przedstawiający się jako ojciec Petera Quilla (Chris Pratt). Za jego namową Peter, Gamora i Drax (Dave Bautista) udają się w podróż na jego rodzinna planetę, podczas gdy Rocket i Groot (Vin Diesel) podejmują się pozostania na pokładzie ich uszkodzonego statku kosmicznego i naprawianie go. Nieświadomie Strażnicy Galaktyki wplątują się w największą przygodę swojego życia. 

Najwięksi i najbardziej niepoprawni bohaterowie galaktyki powracają w drugiej części swoich przygód. "Strażnicy Galaktyki Vol.2" w reżyserii i na podstawie scenariusza Jamesa Gunna to kontynuacja jednego z największych filmowych przebojów ostatnich lat i jedna z najbardziej dochodowych produkcji tego roku. Główne role zagrali w niej: Chris Pratt ("Jurassic World"), Zoe Saldana ("Avatar"), Dave Bautista ("Spectre"), Vin Diesel ("Szybcy i wściekli"), Bradley Cooper ("Kac Vegas"), Michael Rooker ("Jumper"), Karen Gillan ("Big Short"), Pom Klementieff ("Oldboy") oraz trzykrotnie nominowany do Oscara Sylvester Stallone ("Creed") i nominowany do Złotego Globu Kurt Russell ("Nienawistna ósemka"). 

W polskiej wersji językowej głosów głównym bohaterom użyczyli znani aktorzy: Paweł Małaszyński (Peter Quill), Paulina Holtz (Gamora), Artur Dziurman (Drax Niszczyciel), Robert Jarociński (Groot), Jacek Braciak (Rocket Raccoon), Paweł Wawrzecki (Yondu Udonta), Julia Kijowska (Nebula), Aleksandra Radwan (Mantis), Sławomir Orzechowski (Stakar Ogord), Jerzy Kryszak (Ego) i Magdalena Popławska (Ayesha).

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
Reportaż z planu filmowego "Strażnicy Galaktyki Vol. 2"
- Wywiad z reżyserem Jamesem Gunnem
- Muzyka z filmu "Strażnicy Galaktyki Vol. 2"
- Żywe planety i gadające drzewa
- Obsada
Teledysk "Guardians Inferno"
Gagi
Sceny niewykorzystane
Komentarz Audio

Film dostępny także w wydaniach pakietowych:

Strażnicy Galaktyki Pakiet 2 filmów DVD 
Strażnicy Galaktyki Pakiet 2 filmów Blu-ray

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones