Zakończ lato z Playerem – serwis poleca w sierpniu!

https://www.filmweb.pl/news/Zako%C5%84cz+lato+z+Playerem+%E2%80%93+serwis+poleca+w+sierpniu-138695
Wolne dni i ciepłe wieczory sprzyjają spędzaniu czasu przed ekranem. Player dba, żeby nuda nie groziła jego użytkownikom, a czas który z nim spędzą gwarantował najwyższej klasy rozrywkę. Już w sierpniu na abonentów serwisu czekają gorące nowości filmowe i serialowe, kontynuacje popularnych formatów oraz evergreeny, czyli tytuły, do których wszyscy zawsze chętnie wracają. Największą niespodzianką miesiąca jest przygotowana wraz z HBO kolekcja Nominacje do Nagród Emmy 2020!PLAYER ORIGINAL


"FAME czy SHAME" to zupełnie nowe, autorskie show serwisu Player. 10 znanych influencerów pod jednym dachem przez osiem tygodni i zacięta rywalizacja. Codziennie dostają nowe zadania, których wynik decyduje, gdzie spędzą następny dzień: w grupie FAME – otoczeni przywilejami i luksusami, czy w przegranej – SHAME – pozbawieni wygód. Finałowy programu już 19 sierpnia!

KOLEKCJA NOMINACJE DO NAGRÓD EMMY 2020


Nagrody Emmy od lat nazywane są telewizyjnymi Oscarami. Nic więc dziwnego, że o statuetkę walczą najlepsi z najlepszych graczy małego ekranu. Kilka dni temu kapituła ogłosiła nominacje do tej prestiżowej nagrody. Z tej okazji Player, we współpracy z HBO, przygotował dla swoich klientów kolekcję Nominacje do nagród Emmy 2020, składającą się 29 najgorętszych telewizyjnych tytułów ostatnich 12 miesięcy. Najlepsze seriale – m.in. "Wielkie kłamstewka", "Westworld", "Mrs. America" czy "Sukcesja" – oraz filmy, które powstały na potrzeby szklanego ekranu teraz w jednym miejscu!

PROPOZYCJE FILMOWE


Już pierwszego dnia sierpnia w platformie zadebiutują trzy filmowe nowości, która swoją premierę miały zaledwie kilkanaście tygodni temu – "Legacy of Lies", "Vengeance 2" ("I Am a Vengeance: Retaliation") oraz "Artemis Fowl". W połowie miesiąca – dokładnie 14.08 – kolekcja filmowa poszerzy się o kolejne dwie gorące premiery: "Ordinary Love" i "The Photograph". Dwa tygodnie później (28.08), w dniu swojej światowej premiery, dołączy thriller "Zatoka zaginionych" z Olgą Kurylenko w roli głównej. Tradycyjnie już nie zabraknie także pozycji, które zapisały się w historii rodzimego i światowego kina, wśród nich: "Kurier", "Wrogowie publiczni" czy "Cast Away – poza światem".

LEGACY OF LIES


Historia byłego agenta MI-6, Martina Baxtera (Scott Adkins) zgadza się pomóc młodej dziennikarce prowadzącej śledztwo w sprawie tajnych operacji prowadzonych przez służby rosyjskie. Za sprawą jednej decyzji Baxter ponownie zostaje wciągnięty w świat szpiegostwa i wysokiego ryzyka, w którym każdy dzień jest jedną wielką niewiadomą.

VENGEANCE 2 (I AM A VENGEANCE: RETALIATION)


Były żołnierz służb specjalnych John Gold (Stu Bennett) dostaje szansę, na którą czekał od lat – postawić mężczyznę, który przed laty podczas operacji na wschodzie zdradził jego i całą drużynę, przed wymiar sprawiedliwości. Wkrótce Sean Teague (Vinnie Jones) staje przed sądem i zostaje skazany za swoją zdradę i inne przestępstwa na karę pozbawienia wolności. Co więcej, Gold ma odpowiadać za eksportę byłego przyjaciela do zakładu zamkniętego. Z kolei Teague planuje, jak do niego nie trafić

ARTEMIS FOWL


Jeden z najnowszych filmów wytwórni Walta Disneya. Gorąca nowość – z 29 maja – dla najmłodszego widza oparta jest na kanwie powieści o tym samym tytule autorstwa irlandzkiego pisarza Eoina Colfera. Opowieść o przygodach 12-letniego Artemisa Fowl Drugiego (Ferdia Shaw), genialnego potomka klanu przestępców, który rusza na poszukiwania zaginionego w tajemniczych okolicznościach ojca. Wkrótce chłopiec odkrywa, że za zniknięciem Artemisa Fowl Pierwszego (Colin Farrell) stoją wróżki!

ORDINARY LOVE


Melodramat z Liamem Neesonem w roli głównej. Opowieść o miłości, przetrwaniu i pytaniach życiowych, które zadajemy sobie każdego dnia. Joan (Lesley Manville) i Tom (Liam Neeson) są małżeństwem z wieloletnim stażem. Mimo upływającego czasu ich uczucie nie osłabło, a wręcz wzmocniło się. Nadal łączy ich wiele – czułość, humor i, przede wszystkim, miłość. Niespodziewanie jak grom z jasnego nieba spada na nich tragiczna wiadomość – Joan ma raka piersi. I pomimo że rokowania lekarzy są dobre, oboje zaczynają zadawać sobie pytanie, a co jeśli?

THE PHOTOGRAPH


Dwa gorące romanse osadzone w przeszłości i teraźniejszości. Reporter Michael Block (LaKeith Stanfield) udaje się do Luizjany, żeby przyjrzeć się aferze związanej z wyciekiem ropy. Podczas jednego z wywiadów jego uwagę przykuwają zdjęcia autorstwa niejakiej Chrisitny Eames. Zaintrygowany osobą i twórczością fotografki postanawia dowiedzieć się o niej jak najwięcej.

ZATOKA ZAGINIONYCH


Brytyjski thriller z dziewczyną Bonda – Olgą Kurylenko – w roli głównej. Pełna zwrotów akcji i napięcia historia Rosalind (Olga Kurylenko). Wskutek tragicznych wydarzeń kobieta zostaje jedną z podejrzanych o morderstwo własnego syna. Will (Claes Bang), niewidzący świata poza swoją żoną, mąż stoi murem za Rosalind. Sytuacja zmienia się o 180 stopni, kiedy szukając dowodów niewinności ukochanej, odkrywa szokującą przeszłość zony i jej powiązanie z niewyjaśnionym morderstwem sprzed lat.

KURIER


Film Władysława Pasikowskiego inspirowany prawdziwą historią Kuriera z Warszawy – Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Jest rok 1944. Mieszkańcy stolicy, dowodzeni przez Podziemne Państwo Polskie, szykują się do Powstania. Jan Nowak-Jeziorański (Philippe Tłokiński) dostaje misję do wykonania – przedostać się do Londynu i poinformować rząd RP na uchodźstwie o sytuacji w Warszawie.

WROGOWIE PUBLICZNI


Zagraniczny hit kinowy z 2009 r. z gwiazdorską obsadą. Historia najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat trzydziestych – Johna Dillingera (Johnny Depp), Baby'ego Face'a Nelsona (Stephen Graham) i Pretty Boya Floyda (Channing Tatum). To także świadectwo tego, jak kierowane wówczas przez J. Edgara Hoovera (Billy Crudup) FBI, dzięki swoim wysiłkom zmierzającym do schwytania przestępców, z małej agencji stało się potężną organizacją o światowej sławie.

CAST AWAY – POZA ŚWIATEM


Uwspółcześniona adaptacja "Przypadków Robinsona Kruzoe" autorstwa Daniela Defoe. W wyniku katastrofy lotniczej Chuck Noland (Tom Hanks) trafia na bezludną wyspę na wodach Pacyfiku. Osamotniony, bez środków do życia, musi zmierzyć się ze swoimi słabościami, lękami i wykazać ogromną pomysłowością, chcąc przetrwać na środku Oceanu. Dodatkowo miejsce jego schronienia niesie za sobą kolejne niebezpieczeństwa w postaci skrajnych warunków pogodowych i dzikiej zwierzyny. Czy wygra walkę o życie?

GDYBYM BYŁ BOGATY


Dawka rozrywki i śmiechu prosto ze słonecznej Hiszpanii. Santi (Alex García) jest młodym, atrakcyjnym mężczyzną, z tym że bez żadnego sukcesu zawodowego na koncie. Podobnie porażka towarzyszy mu w życiu osobistym – rozwodzi się z Maite (Alexandra Jiménez). W akcie desperacji, marząc, że los się w końcu i do niego uśmiechnie, kupuje los na loterii. Kilka godzin później zostaje milionerem!

WAVES


Historia dwójki rodzeństwa, których życie w jednej chwili zmienia się o 180 stopni. Tyler (Kelvin Harrison Jr) to ulubieniec całej rodziny. Jest młody, atrakcyjny, ma świetne wyniki w szkole i w sporcie, a dodatkowo umawia się z jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole. Pewnego dnia jednak podejmuje kilka złych decyzji, które w wyniku splotu dziwnego zbiegu wydarzeń, zamieniają jego życie w piekło. Tymczasem siostra Tylera, Emily (Taylor Russell) od zawsze żyła w cieniu brata. Wycofana, starająca się nie wyróżniać z tłumu, nie udziela się w życiu towarzyskim ani rodzinnym. Wszystko zmienia się, kiedy zostaje zaproszona na pierwszą randkę.

PROPOZYCJE SERIALOWE


W sierpniu Player zaprasza na premierę chilijskiego thrillera "Sfora" o zaginionej nastoletniej aktywistce. Kolejną nowością serialową jest "Wszystko, co lśni", brytyjsko-nowozelandzka produkcja kostiumowa. To historia o miłości, morderstwie i zemście osadzona w Nowej Zelandii podczas gorączki złota. W tym miesiącu Player zaprasza także na nowe odcinki piątego sezonu Biura szpiegów.

PROPOZYCJE DLA NAJMŁODSZYCH


Lato w Playerze to także moc propozycji dla młodych widzów. Już od 3 sierpnia w serwisie będzie można obejrzeć "Księżniczkę łabędzi: królewskie zaślubiny". To kolejną część hitowego filmu animowanego opartego na balecie "Jezioro łabędzie". Od 7 sierpnia w serwisie pojawią się także trzy części przygód pięcioletniej dziewczynki "Basi". Bohaterka – znana z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak – pokazuje świat bliski każdej rodzinie. Tydzień później do platformy wejdzie "Klara Muu!". Młoda krowa Klara pragnie zostać sławną gwiazdą muzyki. Niestety nie wszyscy uważają, że ma talent Kiedy trafia prosto z dużego miasta na farmę swojego ojca, czekają ją tam nie lada wyzwania. Pod koniec miesiąca – 28 sierpnia – Player zaprasza na "Cały świat Romy". Zbyt dojrzała jak na swój wiek 10-latka – trafia pod opiekę babci, pełnej rezerwy fryzjerki Stine. Kobiety zostały na siebie skazane, ale nawiązuje się między nimi wyjątkowa więź. Wkrótce Stine doświadcza dużych, życiowych zmian, a dzielna Romy zrobi wszystko, by ją wesprzeć.

Oglądaj kolekcję "Polecamy w sierpniu" w player.pl
Informacja sponsorowana
Udostępnij: