Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" zakończone!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cia+do+2.+sezonu+%22Wied%C5%BAmina%22+zako%C5%84czone-141901
Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" zakończone!
Netflix ogłosił koniec zdjęć do drugiego sezonu serialu "Wiedźmin". Dokładna data premiery nie jest na razie znana, ale wiadomo, że nowe odcinki pojawią się na platformie jeszcze w tym roku. 


Od rozpoczęcia prac na planie minęło 158 dni. 15 lokalizacji w Wielkiej Brytanii, 89 członków obsady, około 1200 członków ekipy i cała masa nowych potworów - droga do zakończenia zdjęć była niemal tak spektakularna jak sam serial.
 
Netflix opublikował specjalny materiał z planu, w którym możemy zobaczyć podekscytowanie obsady i ekipy - pod przewodnictwem showrunnerki Lauren Schmidt Hissrich - po zakończeniu zdjęć do długo oczekiwanej kolejnej części "Wiedźmina". Zobaczcie wideo: 


Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.