Zdobył Oscara, teraz Brendan Fraser zagra w komedii

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zdoby%C5%82+Oscara%2C+teraz+Brendan+Fraser+zagra+w+komedii-152983
Zdobył Oscara, teraz Brendan Fraser zagra w komedii
źródło: Getty Images
autor: Sean Zanni
Brendan Fraser korzysta z zainteresowania, jakim znów cieszy się w Hollywood. Zdobywca Oscara za rolę w filmie "Wieloryb" właśnie przyjął ofertę głównej roli w filmie "Family".

Brendan Fraser Amerykaninem do wynajęciaZa "Family" odpowiada Hikari, która ma na swoim koncie reżyserię odcinków takich seriali jak "Awantura" i "Tokyo Vice". Przy tym projekcie będzie reżyserką, współscenarzystką i współproducentką.

Fraser wcieli się w aktora mieszkającego w Tokio, którego kariera mocno podupadła. Dlatego zgadza się zostać Amerykaninem do wynajęcia w firmie specjalizującej się wynajmowaniu osobom członków rodzin i znajomych, by nie czuli się samotni.

Nowa praca pozwala mu doświadczyć żyć innych ludzi. Niespodziewanie stanie się to dla niego drogą ku poznaniu samego siebie.

Zdjęcia kręcone będą wiosną w Japonii. Za projekt odpowiada Searchlight Pictures.


Comeback Brendana FraseraBrendan Fraser doskonale wie, jak to jest, gdy kariera aktorska podupada. Kiedyś grywał w wielkich produkcjach typu "Mumia". Od lat jednak był praktycznie zapomniany.

Wszystko zmienił Darren Aronofsky, który dał mu główną rolę w filmie "Wieloryb". Kreacja ta zachwyciła wszystkich i przyniosła mu liczne nagrody, w tym Oscara.

Obecnie Frasera możecie oglądać w filmie Martina Scorsesego "Czas krwawego księżyca".

Zwiastun filmu "Wieloryb"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones