Rachel Weisz i Brendan Fraser powrócą w sequelu "Mumii"?!

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rachel+Weisz+i+Brendan+Fraser+powr%C3%B3c%C4%85+w+sequelu+%22Mumii%22-155868
Rachel Weisz i Brendan Fraser powrócą w sequelu "Mumii"?!
Jak podaje blog World of Reel, powołując się na Daniela Ritchmana, Universal planuje sequel "Mumii". Do swoich ról mają powrócić gwiazdy filmu z 1999 roku, czyli Brendan Fraser i Rachel Weisz.

Ostatnie role Brendana Frasera. "Wieloryb w podcaście Mam parę uwag


Wielkim powrotem Brendana Frasera była rola Charliego w "Wielorybie" Darrena Aronofsky'ego. Aktor został za nią nagrodzony Oscarem. Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym film omawiają Julia Taczanowska i Jakub Popielecki:

 

W ostatnich latach Brendan Fraser chętnie występował w serialach. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w "Trzech dniach kondora", "Professionals" i "Doom Patrolu". Zagrał także w "Bez gwałtownych ruchów" Stevena Soderbergha oraz "Czasie krwawego księżyca" Martina Scorsesego. Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem znajdziemy m.in. romans sci-fi "Behind the Cyrtain of Night" i komedię "Brothers".

Ostatnie role Rachel Weisz


Rachel Weisz, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w "Wiernym ogrodniku", drugą nominację w tej samej kategorii otrzymała za występ w "Faworycie" Yórgosa Lánthimosa. W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć ją m.in. w "Czarnej Wdowie" i serialu "Nierozłączne". Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem jest m.in. widowisko MCU "Thunderbolts", w którym powróci do roli Meliny Vostokoff. 

Brendan Fraser i Rachel Weisz w zwiastunie "Mumii"


"Mumia" z Brendanem Fraserem i Rachel Weisz w rolach głównych trafiła na ekrany kin w 1999 roku. Przypominamy jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones