Klip Zapowiedź pierwszego zwiastuna Nie czas umierać(2020): Klip Zapowiedź pierwszego zwiastuna
Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

komentarze 40

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
ma07622
Czekam 30 sekund żeby obejrzeć 14 sekund oO
36
22
hagen_filmweb
Trailer - trailera brzmi jak przerwa reklamowa na kanale Mango.
7
Alex_Tyler
@Ziomaletto No ale tak jest. Jest to trailer trailera. Zwiastu zwiastunu. Z wyłapywania ironii miałeś/aś chyba 2 na szynach.
Ziomaletto
@Alex_Tyler O ch*j Ci chodzi? Tylko nawiązałem do komentarza hagena, a Ty już o jakichś dwójach z ironii. Idź zaczepiać dzieci Neostrady, jak Ci się nudzi i koniecznie musisz kogoś powyzywać.
Alex_Tyler
@Ziomaletto Neostrada już dawno przeminęła z wiatrem. Tyle w temacie.
SzalonyHeniek
Trailer trailera zajebisty , czekam trailer.
4
Doback
Czy będą trailery trailerów trailerów?
3
dokkk66
@Doback Są zapowiedzi trailerów. Majstersztyk marketingowy.
2
Fujfilm
Nowy Bond w reżyserii Scorsese, w rolach głównych Connery i Moore. Choć Moore już naprawdę nie może, to szczypta CGI zawsze pomoże, a udział Connery'ego wniesie niepowtarzalny nostalgiczny klimat. - O! Liro ty moja śpiewna, z czarodziejskiego drewna. Sław status jego, Zero Zero i Siedem, znów na show-biznesowym pobojowisku ostał się tylko jeden!
2
ciosina
Jak chce się obejrzeć ponownie to trzeba uważać kiedy spauzować bo będzie się zmuszonym oglądać kolejną reklamę.
1
JohnTheBrave
Seria Bond przypomni sobie o czym jest seria Bond?
1
Bella_88
@burth czyli czasami, w których jest kręcona, aktorami, którzy odciskają na serii swoje piętno... żaden zarzut.
2
burth
@Bella_88 A to w tych czasach mamy filmy w jakimś jednym stylu i duchu?
Bella_88
@burth nie, ale umówmy się Bond jest szpiegiem, technologia poszła do przodu, wróg jest inny i niekoniecznie sowiecki, ma wyzwania jakie ma i wiadomo, że nie zawsze będzie dowcipnym Moorem, poważnym Daltonem, czy zdystansowanym acz konkretnym Connerym. Chyba, że inaczej rozumiemy "przypominanie sobie czym jest Bond?"
burth
@Bella_88 @Bella_88 1. Piosenki, które są niespecjalne - a przez wiele lat były jednym z symboli rozpoznawczych serii. 2. Odchodzenie od klasycznych elementów typu "wstrząśniete, nie zmieszane" czy "nazywam się Bonda, James Bond". 3. Całkowite odejście od konwencji i pomieszanie pseudopsycholigocznego kina z postnowoczesnym kinem akcji pokroju Szybkich i wściekłych. Obejrzałem niestety wszystkie filmy z Craigiem. I tak jak na większości z wcześniejszych obrazów bawiłem się bardzo dobrze (trochę mniej na tych dwóch ostatnich z Brosnanem, ale to wynikowa braku nadzoru ze strony Broccoliego), tak te z Craigiem to takie...zwykłe akcyjniaki. Pewne pomysły ciekawe, wizualnie bywa nieźle (brawa dla Deakinsa, to akurat fakt - choć nie pasuje on do serii), ale jakoś byłem rozczarowany bądź wręcz znudzony. Albo nawet wymęczony (montaż w Quantum of Solace to jakaś sieczka). Nie mam ochoty wracać do tych filmów. Poza piosenką Adele, reszty utworów do Bondów z Craigiem nie włączam bo to jakaś sieczka (to ostatnie to...to żenada). Słyszałem kiedyś, że Mroczny Rycerz to odpowiedź na "te czasy" - w domyśle ciężkie, niespokojne. Tylko, że w tych "samych czasach" mogły jakoś powstać jednocześnie filmy komiksowe w zupełnie innej konwencji. Można? No można. Bo to nie jest jakaś tam odpowiedź twórców na potrzeby widzów, zatroskanych widzami i chcących ich udobruchać. To wyłącznie polityka studiów. Warto prześledzić jak powstawały różne filmy, nie tylko z serii o Bondzie. Często to wypadko wielu czynników. Bond też mógł od początku wyglądać zupełnie inaczej, a jednak obrał taki a nie inny kurs. Owszem, ewoluował, zmieniał się - zachowywał jednak pewien standard. Nie powiem by wszystko, powiedzmy do pierwszych filmów z Brosnanem, było dla mnie zawsze idealne i bym przyjmował bezkrytycznie, ale wyróżniało się mimo wszystko spośród innych serii filmów oraz filmów szpiegowskich czy sensacyjnych. Wiele podobnych serii - również tych opartych na bestsellerowych książkach (więc w domyśle niby niemuszących odwoływać się do innych filmów) czerpała i czerpie z Bonda, ale tego Bonda klasycznego. Choćby Bourne. Teraz Bond przypomina bardziej Bourne'a niż Bonda. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby twórcy zaczęli nową serię. Niech Bond nawet Bada sprawy z przeszłości, ludzkie umysły, przenosi się w czasie i szuka Arki Noego. Tylko to nie jest to. Znam wiele osób, które też nie są zadowolone z tych nowych Bondów. I nie wracają do nich. Bond to pewna marka rozpoznawcza, pewne hasło. Wiele osób nawet niewiele o nim wie - ale i tak kojarzy. Jeśliby z Bonda zrobić postać pokroju Kapitana Ameryki - ludzie pójdą. Jeśliby z Bonda zrobić literata w kryzysie pokroju bohatera Wielkiego piękna - ludzie pójdą. Można tak wymieniać. Mit Bonda oraz szeroko zakrojona reklama robią swoje. Bond ma ogromny budżet, więc nic dziwnego, że tak się sprzedaje. Co do technologii, jakoś mało jej w tych nowych Bondach...
1
domboy
Co za bzdura trailer trailera. Powinien byc trailer plakatu, wzmianki prasowej itd
wojtek40i4
A niech mnie. Co to za dziwaczna scena z tym motorem skaczącym przez mur?
wojtek40i4
@Indy_6 To była pierwsza moja negatywna, gwałtowna reakcja jak tą scenę zobaczyłem. Może faktycznie nie będzie źle. Na pewno bardzo efektownie.
starkowiec495
Czy jeśli na podstawie zwiastunu oceniamy film, to czy na podstawie zwiastunu zwiastunu nie powinniśmy jedynie oceniać zwiastunu?
andrea_paolo_nigro
a mi się podoba mam dobre przeczucia co do tej części ;)
burth
Nie spodziewam się za wiele po tej nowej części. Ci, którzy polubili Bonda od pierwszej odsłony z Craigiem - bo go wcześniej nie znali lub nie lubili, a także ci, którzy traktują go jak kolejny blockbuster, pewnie będą w sporej mierze zadowoleni. Film sprzeda się dobrze, reklama będzie mocna, ale to co najważniejsze nie będzie miało przypuszczalnie z Bondem za wiele wspólnego. Seria jest w dość dziwnym stanie od czasu śmierci Broccoliego. Pożyjemy, zobaczymy - ale nie nastawiam się na zmianę kursu i klasycznego Bonda.
SuckMeFace
Nie ma to jak oglądać 30 s reklamy żeby zobaczyć 14 s zapowiedzi zwiastuna
4
Robert831231
Ciekawe czy Bond będzie tak Woke jak Terminaror i Aniołki Charliego.
1
Rincewind85
To ten w którym zostanie zastąpiony przez kobietę jako 007? już się nie mogę doczekać tych nagłówków "to wina widzów, że żeński james bond przepadł w kinach" 99% oceny od krytyków i 19% od widzów, kiedyś taka heca była raz na rok teraz to już raz na kwartał, zaraz może być raz na miesiąc chyba, że holywood zacznie szanować pieniądze i kręcić filmy które widzowie chcą oglądać a nie filmy które feministki chcą żeby widzowie chcieli oglądać
katedra
Seria z Craigiem miała wzloty i upadki. Na tym poziomie czuć zmęczenie, nie tylko twórców, ale i aktorów.
2
dokkk66
@katedra Craig to chyba jednak zbyt słaby aktor, żeby to na dłuższą metę uciągnąć. Jego epopeja, powinna się skończyć na Skyfall, a potem nowy aktor, i kolejny Bond, już bardziej szpieg niż cyngiel-kaskader.
1
katedra
@dokkk66 Pytanie tylko, czy do roli Bonda naprawdę trzeba dobrego aktora, czy raczej zmiany konwencji na coś bardziej szalonego (Kingsman).
dokkk66
@katedra Bondy z Craigiem powiały świeżością, ale na dłuższą metę coś tam nie gra mimo, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. I moim zdaniem to coś to Craig. Konwencja powinna iść w stronę realizmu, to co chciał zrobić Boyle. Niestety Od czasu jaki kiepściutki okazał się Mikkelsenie, Craig dba o to żeby przeciwnicy byli kurduplami. Aktor do wymiany, konwencja bardziej w stylu Casino Royale, zero komiksowości, bo tą pałeczke przejeły imitacje Bonda.
1

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię