"Żółwik Sammy": Obejrzyj klipy i wygraj nagrody

Informacja nadesłana przez dystrybutora, Filmweb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22%C5%BB%C3%B3%C5%82wik+Sammy%22%3A+Obejrzyj+klipy+i+wygraj+nagrody-64640
Wraz z firmą dystrybucyjną Forum Film zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania czekają dwuosobowe zaproszenia na film "Żółwik Sammy" lub jeden z 5 plakatów z autografem Izy Miko!

Aby je zdobyć, musicie obejrzeć siedem klipów reklamujących animację, a potem zadecydować, który z nich uważacie za najlepszy. Uzasadnienie swojego wyboru wyślijcie na adres: forumfilmpoland@gmail.com.


1#

2#

3#

4#

5#

6#

7#

Sammy jest uroczym, małym żółwiem morskim. Nie jest superbohaterem, lecz zwyczajnym żółwiem, który przeżywa niesamowite przygody. Urodzony w 1959 roku na kalifornijskiej plaży, przez 50 lat podróżuje po oceanach. Podczas swojej długiej wędrówki odkrywa świat i naraża się na wiele niebezpieczeństw. Zostaje maskotką społeczności hippisowskiej, mierzy się z plamą ropy i jest świadkiem wodowania statku kosmicznego Apollo II na Oceanie Spokojnym. Sammy musi stawić czoło przeciwnym nurtom, przypływom i odpływom oraz upływającym latom, by odnaleźć Karolę, miłość swojego życia, którą utracił na plaży, gdzie się urodzili. Jest odważny, ma upodobanie do przygód i potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Nie boi się walczyć, jest lojalnym przyjacielem, ufa swoim instynktom – jednym słowem, jest żółwim optymistą.

Film trafi do polskich kin 1 października.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones