"Arrow" zniknie z ekranu po 8. sezonie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Arrow%22+zniknie+z+ekranu+po+8.+sezonie-132134
Stacja CW ogłosiła, że zbliżający się ósmy sezon serialu "Arrow" będzie zarazem jego ostatnim. Finałowe dziesięć odcinków zostanie wyemitowanych jesienią.


W oficjalnym oświadczeniu twórcy przyznali, że decyzja o zakończeniu show była niezwykle trudna. Podjęli ją jednak, mając na uwadze dobro serialu. Odtwórca tytułowej roli Stephen Amell nazwał "Arrow" najwspanialszym doświadczeniem zawodowym w swoim życiu.

Głównym bohaterem show jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje on znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.

Emitowany od 2012 roku "Arrow" dał początek serialowemu uniwersum, w skład którego wchodzą dziś także "The Flash", "Supergirl" oraz "Legends of Tomorrow".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones