"Blue Beetle": powstanie serial animowany o przygodach superbohatera DC

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Blue+Beetle%22%3A+powstanie+serial+animowany+o+przygodach+superbohatera+DC-156096
"Blue Beetle": powstanie serial animowany o przygodach superbohatera DC
Warner Bros. Animation i DC Studios przygotowują serial animowany o przygodach superbohatera Blue Beetle. Ma on być kontynuacją filmu z 2023 roku z Xolo Maridueną w tytułowej roli.

"Blue Beetle": z dużego ekranu na małyStanowisko showrunnera i reżysera piastuje Miguel Puga ("Wielkodomscy"). Scenariusz pisze Cristian Martinez. Producentami wykonawczymi serialu będą ludzie zaangażowani w realizację kinowego "Blue Beetle" - reżyser Angel Manuel Soto i scenarzysta Gareth Dunnet-Alcocer.


W filmie "Blue Beetle" świeżo upieczony absolwent college'u, Jaime Reyes, wraca do domu pełen aspiracji i nadziei na przyszłość. Okazuje się jednak, że dom nie wygląda tak, jak go zapamiętał. Kiedy chłopak szuka swojego celu w życiu, interweniuje los. Jaime niespodziewanie wchodzi w posiadanie starożytnego przedmiotu, będącego wytworem obcej biotechnologii - Skarabeusza. Skarabeusz wybiera Jaimego na symbiotycznego gospodarza. Chłopiec otrzymuje niezwykłą zbroję, umożliwiającą dysponowanie niezwykłą i nieprzewidywalną mocą. Zbroja trwale zmienia przeznaczenie Jaimego, który staje się superbohaterem Blue Beetle.

Pomimo pozytywnych recenzji film "Blue Beetle" okazał się finansową porażką i najgorzej sprzedającą się produkcją poprzedniego ekranowego uniwersum DC. Widowisko zarobiło na całym świecie zaledwie 130 milionów dolarów przy 125-milionowym budżecie. Twórcy mają jednak nadzieję, że jeśli serial animowany odniesie sukces, Warner Bros.da zielone światło na realizację kolejnego pełnometrażowego filmu aktorskiego o przygodach Niebieskiego Chrząszcza.

Zwiastun filmu "Blue Beetle"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones