"Co w duszy gra" z rekordem odtworzeń na VOD

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Co+w+duszy+gra%22+z+rekordem+odtworze%C5%84+na+VOD-141008
"Co w duszy gra" z rekordem odtworzeń na VOD
"Co w duszy gra", animacja Pixara, która w Boże Narodzenie zadebiutowała na Disney+, była najchętniej odtwarzanym tytułem na platformach VOD. Dane za tydzień 21–27 grudnia 2020 roku pokazują, że film odtwarzano przez 1,669 milionów minut. Tym samym produkcja pobiła rekord należący do tej pory do "Biura", które na Netfliksie oglądano łącznie przez 1,435 milionów minut. 

Wśród najchętniej oglądanych tytułów w świątecznym tygodniu znalazł się jeszcze tylko jeden tytuł należący do Disney+. Był nim "Mandalorian", którego drugi sezon zadebiutował na platformie w październiku ubiegłego roku. Pozostałe miejsca zajęły produkcje dostępne na Netfliksie, m.in. "Bridgertonowie" i "Niebo o północy". Pełny ranking możecie zobaczyć TUTAJ

"Co w duszy gra" opowiada o losach Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?".
 
Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

Zobaczcie zwiastun: 

Udostępnij: