"Czarna lista" dziś wieczorem na AXN

https://www.filmweb.pl/news/%22Czarna+lista%22+dzi%C5%9B+wieczorem+na+AXN-99900
Miesiąc po premierze amerykańskiej kanał AXN zaprosi widzów do świata kryminalnych intryg, pilnie strzeżonych tajemnic i tajnych operacji służb specjalnych. Losy byłego agenta, który sam staje się niebezpiecznym przestępcą będzie można oglądać w nowym serialu "Czarna Lista" (The Blacklist). Pierwszy odcinek w czwartek 24 października o godz. 22:00 tylko w AXN.Serial "Czarna Lista" opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie "Red" Reddingtonie   (w tej roli James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym w największych aferach kryminalnych na świecie, przez wielu znanym jako "Concierge przestępczości". Niespodziewanie "Red" oddaje się w ręce FBI składając nietypową ofertę współpracy – pomoże FBI w ujęciu  pierwotnie uznanego za martwego, terrorysty Ranko Zamaniego.

- Inspiracją do stworzenia tej historii była nasza wspólna fascynacja takimi postaciami jak Keyser Söze z filmu "Podejrzani" – bezwzględnych, a zarazem posiadających dużą władzę kryminalistów – opowiadają Jon Bokenkamp i John Fox, producenci wykonawczy serialu – Zastanawialiśmy się, co by się stało, gdyby ktoś taki zdecydował się zeznawać - jakie historie mógłby opowiedzieć i w jaką podróż nas zabrać?

Reddington stawia jednak FBI jeden warunek – będzie rozmawiał wyłącznie z Elizabeth "Liz" Keen (Megan Boone), nowicjuszką w agencji, która zajmuje się profilowaniem kryminalnym. Dla Liz, będzie to najgorszy dzień w nowej pracy, który w konsekwencji przyniesie wiele niespodziewanych wydarzeń.

- Najważniejsze dla serialu jest to, co dzieje się pomiędzy moim bohaterem a Elizabeth Keen – mówi James Spader, odtwórca roli Raymonda "Reda" Reddingtona – to dzięki ich tajemniczej i skomplikowanej relacji fabuła serialu ciągle się rozwija. "Red" jest zdecydowanie antybohaterem, ale dzięki współpracy z FBI  w jakimś sensie chce naprawić swoje błędy.

Główną rolę w serialu zagrał laureat Złotej Palmy, znany z amerykańskich produkcji "Kancelaria adwokacka" i "Orły z Bostonu", James Spader. W obsadzie znaleźli się również Megan Boone ("Seks w wielkim mieście 2", "Law & Order: Los Angeles"), Harry Lennix ("Matrix Rewolucje", "Tytus Andronikus"), Diego Klattenhoff ("Wredne dziewczyny", "Pacific Rim") i Ryan Eggold ("90210", "Ekipa").

Premiera serialu "Czarna Lista" w czwartek 24 października o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22.00 w AXN.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones