"Czwarta faza" Marvela będzie krótka

Heroic Hollywood, ScreenRant, We Got This Covered / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Czwarta+faza%22+Marvela+b%C4%99dzie+kr%C3%B3tka-133975
Kevin Feige, szef Marvel Studios, zdradził, że "czwarta faza" kinowego uniwersum Marvela potrwa jedynie dwa lata i obejmie wszystkie ogłoszone właśnie tytuły, które trafią do kin w 2020 i 2021 roku.


To kompletna faza czwarta. Choć sądząc po moim ogłoszeniu trzeciej fazy sprzed pięciu lat, niektóre rzeczy mogą się zmienić. Wystarczy zobaczyć, jakie filmy zapowiadałem wówczas (m.in. "Ihumans", czyli projekt, który w końcu przekształcił się w serial). Ale pracujemy nad tym od jakiegoś czasu i wszystko jest z grubsza dopięte. Zmiany są jednak możliwe, powiedział Feige.

Producent wyjaśnił też, że ogłoszony w San Diego reboot "Blade'a" z Mahershalą Ali w roli głównej, będzie częścią fazy piątej.

Na liście zapowiedzianych przez studio tytułów brakuje jednak kolejnego filmu o przygodach Avengers. Feige zdradził, że kolejna inkarnacja drużyny - kiedy wreszcie powróci - będzie bardzo różnić się od dotychczasowej. W składzie nowych Avengers znajdą się nie tylko znajome twarze, ale również bohaterowie, których jeszcze nie poznaliśmy. Nic dziwnego: Iron Man i Czarna Wdowa nie żyją, Kapitan Ameryka przeszedł na emeryturę, a Hulk jest (podobno) permanentnie kontuzjowany. Jak myślicie, kogo możemy spodziewać się w szeregach drużyny?
 
Zaskoczeniem dla wielu mógł być też brak informacji o "Strażnikach Galaktyki 3". James Gunn wyjaśnił na Twitterze swoją nieobecność. Przepraszam, że Was zawiodłem. "Strażnicy Galaktyki 3" powstaną, ale najpierw kończę "The Suicide Squad", napisał reżyser.
Udostępnij: