"Da Understudy": Jonathan Majors, Will Smith i Spike Lee szykują film

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Da+Understudy%22%3A+Jonathan+Majors%2C+Will+Smith+i+Spike+Lee+szykuj%C4%85+film-149858
"Da Understudy": Jonathan Majors, Will Smith i Spike Lee szykują film
źródło: Getty Images
autor: Rich Fury
Po występach w "Ant-Manie i Osie: Kwantomanii" oraz "Creedzie III" Jonathan Majors stał się jednym z gorętszych nazwisk w fabryce snów. Aktor właśnie znalazł kolejny projekt: będzie odtwórcą głównej roli oraz producentem filmu "Da Understudy".    

"Da Understudy": szczegóły filmuScenariusz pióra Toma Hanady, Zacha Straussa i Tylera Cole'a stał się podobno przedmiotem zażartej rywalizacji między hollywoodzkimi wytwórniami oraz serwisami streamingowymi. Ostatecznie prawa do filmu wygrało Amazon Studios.

"Da Understudy" to historia pracującego na Broadwayu dublera, który zrobi wszystko, aby otrzymać upragnioną rolę. Jeśli będzie trzeba, posunie się nawet do morderstwa.

Prócz Majorsa jednym z producentem filmu będzie także Will Smith. Stanowisko reżysera "Da Understudy" negocjuje Spike Lee, autor takich klasyków jak "Rób co należy", "Malaria", "Malcolm X" oraz "25. godzina".  

GettyImages-1446351783.jpg Getty Images © Mike Marsland


Jonathan Majors: nowa gwiazda HollywoodMajors i Lee mieli już okazję pracować ze sobą przy wyprodukowanym dla Netfliksa filmie "Pięciu braci" z 2020 roku. Inne ważne tytuły w filmografii aktora to serial fantasy "Kraina Lovecrafta", dramat "The Last Black Man in San Francisco", western "Zemsta rewolwerowca" oraz film wojenny "Devotion". W najbliższych latach Majors będzie stałym gościem ekranowego uniwersum Marvela - grany przez niego w "Lokim" i "Ant-Manie 3" Kang ma być główną złoczyńcą Sagi Multiwersum.

Podczas tegorocznego festiwalu Sundance premierę miał film "Magazine Dreams", w którym Majors wciela się w owładniętego pragnieniem sukcesu kulturystę. Obraz został kupiony przez wytwórnię Searchlight, która planuje uczynić z niego jednego z faworytów przyszłorocznego wyścigu oscarowego.

Zwiastun filmu "Devotion"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones