"Focus" i "Nocny pościg" już na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Focus%22+i+%22Nocny+po%C5%9Bcig%22+ju%C5%BC+na+Blu-ray+i+DVD-113074
Galapagos Films przedstawia polskie wydania Blu-ray i DVD filmów "Focus" z Willem Smithem i Margot Robbie oraz "Nocny pościg" z Liamem Neesonem.


ODWRÓĆ UWAGĘ I DZIAŁAJ
Dwukrotnie nominowany do Oscara gwiazdor Will Smith oraz Margot Robbie, która zachwyciła świat swoją aktorską kreacją w "Wilku z Wall Street" spotkali się na planie przebojowego filmu "Focus". Nowa produkcja twórców głośnej komedii "Kocha, lubi, szanuje" Glenna Ficarry i Johna Requy łączy w sobie najlepsze cechy kina sensacyjnego i komedii romantycznej. "Focus" już na Blu-ray i DVD!

Nicky Spurgeon (Will Smith) jest doświadczonym oszustem cieszącym się opinią mistrza w swoim fachu. Przypadkowe spotkanie z niedoświadczoną Jess Barrett (Margot Robbie), która – podobnie jak Nicky – chce z oszustw uczynić swój sposób na życie, staje się początkiem ich przyjaźni, a nawet czegoś więcej. Jess zostaje uczennicą Nicky’ego, u którego boku poznaje tajniki przestępczego fachu. Niestety, wspólna przygoda szybko się kończy i po udanej „akcji” Nicky i Jess rozstają się. 

Trzy lata później ponownie spotykają się w Buenos Aires na wyścigach samochodowych. Jess jest już wytrawną oszustką, która dzięki umiejętnościom i wiedzy nabytej od Nicky’ego oraz oszałamiającej urodzie bez problemu jest w stanie oszukać każdego mężczyznę. Spurgeon zamierza w Argentynie dokonać największego przekrętu w swojej karierze, jednak przypadkowe spotkanie z dawną wspólniczką sprawia, że jego precyzyjny plan zaczyna się sypać…

WYDANIE BLU-RAY i DVD
Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE DVD
• Niewykorzystane sceny

WYDANIE BLU-RAY
KULISY ŚWIATA OSZUSTÓW 

• Mistrzowie podstępu: Najlepsi kanciarze Apollo Robbins przedstawia techniki manipulacji, które sprawdzą się w każdej sytuacji 
• Will Smith: Dżentelmen oszust Will Smith opowiada o fachu Nicky’ego, jego pasji do kantowania i chemii jaka zadziałała miedzy nim a jego protegowaną  
• Margot Robbie: Złodziejka serc. Złap Margot Robbie na gorącym uczynku i zobacz, jak staje się kieszonkowcem, a następnie odkryj jej uroczą relację z partnerem z planu – Willem Smithem oraz resztą załogi
• Niewykorzystane sceny 
• Alternatywny początek


JEDNA NOC, BY WYRÓWNAĆ RACHUNKI
Nominowany do Oscara Liam Neeson i czterokrotnie nominowany do Nagrody Akademii Ed Harris spotkali się na planie trzymającego w napięciu sensacyjnego filmu "Nocny pościg". Obraz w reżyserii Jaume’a Collet-Serry, który współpracował już z Liamem Neesonem przy produkcjach "Tożsamość" i "Non-Stop" jest już dostępny na Blu-ray i DVD!

Jimmy "Grabarz" Conlon (Liam Neeson) był kiedyś postrachem Nowego Jorku. Jako zabójca na usługach irlandzkiej mafii wyprawił na tamten świat więcej ludzi niż ktokolwiek inny, a co więcej nigdy nie odpowiedział za swe winy przed sądem. Teraz jednak Conlon jest już na gangsterskiej emeryturze, którą spędza głównie upijając się do nieprzytomności. Zawsze może jednak liczyć na pomoc swojego dawnego szefa i najlepszego przyjaciela Shawna Maguire’a (Ed Harris). 

Niestety, ich przyjaźń zostaje wystawiona na poważną próbę. Kiedy w obronie swojego syna Mike’a (Joel Kinnaman) Jimmy zabija jedynego syna Maguire’a, na obu mężczyzn zostaje wydany wyrok a za ich głowy wyznaczona wysoka nagroda. Jednak "Grabarz" nie zamierza się poddać bez walki. Zdesperowany prosi o pomoc depczącego mu od lat po piętach detektywa Hardinga (Vincent D’Onofrio). Obiecuje mu, że jeśli pomoże mu ocalić rodzinę przyzna się do wszystkich morderstw jakich dopuścił się przed laty….

WYDANIE BLU-RAY i DVD
Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE DVD
• Niewykorzystane sceny

WYDANIE BLU-RAY
• Całonocna strzelanina 
• Liam Neeson: Wiecznie w gotowości
• Niewykorzystane sceny

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
facebook.com/MojeFilmyDVD