"God of War": powstanie serial na podstawie gry. Prime Video zainteresowane projektem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22God+of+War%22%3A+powstanie+serial+na+podstawie+gry.+Prime+Video+zainteresowane+projektem-145751
"God of War": powstanie serial na podstawie gry. Prime Video zainteresowane projektem
"God of War", bestsellerowa seria gier na PlayStation, której akcja toczy się w świecie starożytnych bogów, zostanie przeniesiona na mały ekran. Realizacją aktorskiego serialu na jej podstawie zainteresowany jest serwis Prime Video. Za sterami produkcji mają stanąć twórcy "The Expanse" i "Koła czasu".

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy growy projekt Prime Video. Serwis pracuje już nad adaptacjami "Fallouta" z Waltonem Gogginsem w roli głównej oraz "Mass Effect".

O czym opowiada "God of War"?


Jako straszliwy Kratos, potężny spartański wojownik zdecydowany zniszczyć boga wojny Aresa, musisz pokonać najsłynniejsze - i największe - stworzenia w historii. Uzbrojony w budzące trwogę Ostrze Chaosu, dwa płonące ostrza przytwierdzone do ciała za pomocą łańcuchów, oraz w liczne podarunki od bogów, bezlitosny Kratos nie zawaha się zmieść każdego przeciwnika, który stanie mu na drodze.


"God of War" wynosi gatunek akcji i przygody na zupełnie nowy poziom, łącząc niemal filmową staranność z płynną, ociekającą krwią rozgrywką. Wraz z rozwojem epickiej, dramatycznej fabuły Kratos napotka na swojej drodze słynne mityczne monstra, takie jak minotaury, centaury, syreny i gorgony.

Każdy przeciwnik stanowi dla Kratosa odrębne wyzwanie, które wymaga indywidualnego podejścia. Wykonując polecenia wyświetlane na ekranie, uzyskasz dostęp do dziesiątek sekwencji zabójczych ruchów, od rozrywania rękoma na pół po wskakiwanie na grzbiety większych wrogów, by ich zadusić.

Dodatkowo Kratos otrzymał dary od bogów, magiczne techniki niezbędne do pokonania niektórych silniejszych przeciwników. Wykorzystaj wojowników widmowej Armii Hadesu, wstrząśnij światem, używając Gniewu Posejdona, lub obróć przeciwnika w kamień dzięki Spojrzeniu Meduzy.

Kratos może również wykonywać wiele kontekstowych czynności, takich otwieranie wielkich wrót przy użyciu niezwykłej siły, wspinanie się na strome ściany i wzgórza czy strzelanie z potężnych kusz.

Zobaczcie zwiastun najnowszej odsłony serii:  W 2018 roku twórcy przenieśli akcję serii z ze starożytnej Grecji do mitologii nordyckiej. Aktualnie PlayStation pracuje nad kontynuacją gry z 2018 roku. Będzie to "God of War: Ragnarok" na PS4 i PS5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones