"Grand Theft Auto V" już dostępne na PC

Informacja nadesłana: Rockstar Games / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Grand+Theft+Auto+V%22+ju%C5%BC+dost%C4%99pne+na+PC-110925
Rockstar Games z dumą informuje, że "Grand Theft Auto V" jest już dostępne na PC w sklepach oraz do pobrania przez Internet.


"Grand Theft Auto V" na PC oferuje graczom możliwość eksplorowania ogromnego świata Los Santos oraz Hrabstwa Blaine w rozdzielczości nawet do 4K i większej oraz doświadczenia gry w płynnych 60 klatkach na sekundę

"Grand Theft Auto V" na PC oferuje graczom szeroki wachlarz opcji typowych dla komputerów osobistych, w tym ponad 25 oddzielnych ustawień jakości tekstur, shaderów, teselacji, antyaliasingu i innych, a także rozległe wsparcie i możliwość konfiguracji sterowania dla myszki i klawiatury. Dodatkową opcją jest kontrolowanie liczby samochodów i przechodniów, a także wsparcie dwóch lub trzech monitorów, kompatybilności 3D oraz kontrolerów typu plug-and-play.

"Grand Theft Auto V" na PC zawiera również tryb "Grand Theft Auto Online" dla 30 graczy i dwóch widzów. "Grand Theft Auto Online" na PC zawiera wszystkie istniejące już ulepszenia rozgrywki oraz zawartość stworzoną przez Rockstar od momentu uruchomienia trybu "Grand Theft Auto Online", w tym niedawno wypuszczone Napady oraz Trybów Adwersarza, dostępnych od początku.

"Grand Theft Auto V" na PC to także debiut Edytora Rockstar, potężnego zestawu narzędzi, dzięki którym gracze mogą szybko nagrywać, edytować i udostępniać rozgrywkę z trybu fabularnego oraz GTA Online. Tryb Reżyserski Edytora Rockstar pozwala graczom na tworzenie scen z udziałem szerokiego wachlarza postaci znanych z trybu fabularnego, od znanych twarzy do zwykłych przechodniów i zwierząt. Wraz z zaawansowanymi możliwościami ustawień kamery i możliwości edytowania filmów, dodawania efektów fast oraz slow motion lub szerokiego wachlarza filtrów kamery, gracze mogą dodawać muzykę wykorzystując piosenki ze stacji radiowych bądź też dynamicznie kontrolować intensywność muzyki z gry. Ukończone filmy można udostępniać innym na YouTube i Rockstar Social Club.

Artyści The Alchemist oraz Oh No powracają jako prowadzący w nowej stacji radiowej, The Lab FM. Stacja oferuje nową i ekskluzywną muzykę opartą i inspirowaną przez oryginalną ścieżkę dźwiękową, wyprodukowaną przez ten duet. Współpracujący gościnni artyści to m.in. Earl Sweatshirt, Freddie Gibbs, Little Dragon, Killer Mike, Sam Herring z Future Island, a także wielu innych. Gracze mogą również odkrywać Los Santos i Hrabstwo Blaine, słuchając własnej muzyki dzięki Self Radio, nowej stacji radiowej, która zawierać będzie stworzoną przez graczy ścieżkę dźwiękową.

Obecni gracze mogą przenieść swoje postacie z trybu "Grand Theft Auto Online" oraz postęp na PC z dowolnej platformy.
Udostępnij: