"Gwiezdne wojny": "Andor" dostanie drugi sezon, zdjęcia ruszają jesienią

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Gwiezdne+wojny%22%3A+%22Andor%22+dostanie+drugi+sezon%2C+zdj%C4%99cia+ruszaj%C4%85+jesieni%C4%85-145408
"Gwiezdne wojny": "Andor" dostanie drugi sezon, zdjęcia ruszają jesienią
źródło: Materiały prasowe
Wciąż nie wiadomo, kiedy na platformie Disney+ zadebiutuje serial "Andor". Wiemy już natomiast, że produkcja, której gwiazdą jest Diego Luna, doczeka się drugiego sezonu. Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka "Andor" został bowiem przedłużony na kolejną serię.

"Andor" - kiedy ruszają zdjęcia do drugiego sezonu?


Podobnie było w przypadku serialu "The Mandalorian": Disney również zaczął przygotowania do drugiego sezonu jeszcze przed debiutem pierwszego. Tym razem informację ujawnił jeden z członków obsady, Stellan Skarsgård, opowiadając szwedzkiej gazecie Dagens Nyheter o swoich zawodowych planach.


W lipcu zaczynamy "Diunę 2" a jesienią przyjdzie czas na drugi sezon "Andora", serialu ze świata "Gwiezdnych wojen", zdradził Skarsgård. Nie wiem, na kiedy zaplanowano emisję. Jeszcze trochę na to poczekamy, żeby między sezonami nie było zbyt dużego odstępu.

Obecnie na platformie Disney+ trwa pierwszy sezon serialu "Księga Boby Fetta". Zobaczcie zwiastun:


"Andor" - co wiemy o serialu?


Akcja serialu będzie się toczyć przed wydarzeniami przedstawionymi w widowisku "Łotr 1", w początkach buntu przeciwko Imperium. Głównym bohaterem będzie grany przez Diego Lunę Cassian Andor.

W obsadzie są również Adria Arjona, Denise Gough, Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Fiona Shaw i Kyle Soller. Z wcześniejszych pogłosek wynika, że w serialu pojawi się również Forest Whitaker, który ponownie wcieli się w Sawa Gerrerę. Nie wiadomo, czy zobaczymy więcej postaci z "Łotra 1". Alan Tudyk i Riz Ahmed zaprzeczyli, choć Tudyk zaznaczył, że jeśli serial potrwa dłużej, jest szansa na powrót robota K-2SO.

Pierwszy sezon ma się składać z 12 odcinków. Premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie w tym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones