"Gwiezdne wojny": Znamy tytuł nowego filmu o Rey? Scenariusz podobno prawie gotowy

Comic Book Movie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Gwiezdne+wojny%22%3A+Znamy+tytu%C5%82+nowego+filmu+o+Rey+%28Daisy+Ridley%29-152660
"Gwiezdne wojny": Znamy tytuł nowego filmu o Rey? Scenariusz podobno prawie gotowy
źródło: Materiały prasowe
Czy nowy film z cyklu "Gwiezdne wojny" z Daisy Ridley w roli głównej jest bliski początku zdjęć? W sieci pojawił się właśnie potencjalny tytuł widowiska, które ma opowiedzieć o dalszych losach Rey. Jak zatytułowane będą nowe "Gwiezdne wojny"?

Czy "Gwiezdne wojny" czeka nowy początek?

Jeden z użytkowników Reddita na podstronie "Star Wars Leaks" ujawnił potencjalny tytuł nowego filmu z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Twierdzi on, że - według jego źródeł - widowisko (prawdopodobnie) będzie nazywać się "Star Wars: A New Beginning".

Akcja filmu ma rozgrywać po zakończeniu tak zwanej "Sagi Skywalkerów" i opowiadać o tym, jak Rey (Daisy Ridley) próbuje odbudować zakon rycerzy Jedi.

Nowy tytuł wywołał ożywioną dyskusję wśród fanów, ale na dzień dzisiejszy pozostaje on jedynie plotką. Ani Lucasfilm, ani Disney nie potwierdziły jego autentyczności. Jak Wam się podoba?

"Ahsoka" - zwiastun serialu
Nowe "Gwiezdne wojny": scenariusz prawie gotowy?Tymczasem scenariusz filmu ma być gotowy w ciągu kilku tygodni, jeszcze przed amerykańskim Świętem Dziękczynienia. Prace nad tekstem opóźniły się ze względu na strajk scenarzystów w Hollywood. Obecnie nad tekstem pracuje Steven Knight ("Peaky Blinders", "Spencer", "Locke"), który przejął posadę scenarzysty po tym, jak projekt opuścił Damon Lindelof.
 
Jeśli pogłoski o tytule i końcu prac nad scenariuszem są prawdziwe, wygląda na to, że pierwszy klaps na planie może paść relatywnie niedługo (oczywiście, najpierw musi zakończyć się jeszcze hollywoodzki strajk aktorów).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones