"Mam parę uwag" #3: "Ostatni Jedi" wciąż nam się podoba

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Mam+par%C4%99+uwag%22+3%3A+%22Ostatni+Jedi%22+wci%C4%85%C5%BC+nam+si%C4%99+podoba-142191
"Mam parę uwag" #3: "Ostatni Jedi" wciąż nam się podoba
źródło: Materiały prasowe

Julia Taczanowska i Jakub Popielecki wracają z kolejnym odcinkiem podcastu "Mam parę uwag". Konwencja jest prosta: dwie osoby obejrzały film i o nim rozmawiają. Tym razem z okazji zbliżającego się 4 maja - czyli Star Wars Day - wracamy do "Ostatniego Jedi".

   


W trzecim odcinku podcastu "Mam parę uwag" rozmawiamy o filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Co sprawia, że 4 lata po premierze wciąż lubimy o nim dyskutować? Dlaczego tak bardzo podzielił on publiczność? Czym różni się reżyserska metoda Riana Johnsona od podejścia J.J. Abramsa? W jaki sposób scenariusz wykorzystuje motyw psychomachii? Czy reżyser chce faktycznie - zgodnie ze słowami Kylo Rena - "zabić przeszłość" "Gwiezdnych wojen"? Która scena jest najbardziej erotyczną w historii serii? I co myślimy o Porgach? Zapraszają Julia Taczanowska i Jakub Popielecki. 


 
Podcastu możecie wysłuchać również m.in. na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.

W poprzednich odcinkach "Mam parę uwag" rozmawialiśmy o filmach "Obiecująca. Młoda. Kobieta" (odcinek znajdziecie TUTAJ) i "Mank" (odcinek znajdziecie TUTAJ).

A Wy jak wspominacie "Ostatniego Jedi"? To Waszym zdaniem jasny punkt nowej trylogii czy może raczej film, który pogrążył serię? Do usłyszenia w kolejnych odcinkach!