"Mercy": Chris Pratt łączy siły z reżyserem "Wanted - Ścigani"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mercy%22%3A+Chris+Pratt+%C5%82%C4%85czy+si%C5%82y+z+re%C5%BCyserem+%22Wanted+-+%C5%9Acigani%22-153836
"Mercy": Chris Pratt łączy siły z reżyserem "Wanted - Ścigani"
źródło: Getty Images
autor: Albert L. Ortega
Chris Pratt zagra główną rolę w widowisku science fiction "Mercy". Za kamerą stanie Timur Bekmambetov, z którym gwiazdor miał już okazję pracować przy kasowym hicie "Wanted - Ścigani" z 2008 roku.

"Mercy": o filmieZdjęcia ruszają wiosną. Film powstanie dla należącego do Amazonu studia MGM. Stanowisko producenta piastuje Charles Roven mający w portfolio takie hity jak trylogia "Mroczny rycerz", "Oppenheimer", "Legion samobójców", "Wonder Woman" i "American Hustle".

Scenariusz pióra Marca van Belle'a ("Arthur & Merlin") rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdy wzrosła gwałtownie liczba przestępstw ze skutkiem śmiertelnym. Głównym bohaterem jest detektyw, który zostaje oskarżony o zbrodnię i musi udowodnić swoją niewinność.     

GettyImages-156920594.jpg Getty Images © Stefania D'Alessandro


Chris Pratt: największe przebojePratt jest jednym z bardziej kasowych hollywoodzkich aktorów w historii. Wszystkie filmy z jego udziałem zarobiły na całym świecie blisko 14 miliardów dolarów. Do najbardziej znanych tytułów w jego filmografii należą: trylogie "Jurassic World" i "Strażnicy Galaktyki", dwie części "Avengers" oraz "Super Mario Bros. Film".

W tym roku na ekrany trafią dwa filmy z udziałem Chrisa Pratta. Pierwszy to zrealizowany dla Netfliksa film science fiction "The Electric State", w którym wystąpiła też Millie Bobby Brown, a za kamerą stanęli bracia Russo. Na kinową premierę czeka również animacja "Garfield".

Zwiastun filmu "Garfield"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones