"Niewidzialna wojna": Oto plakat filmu o Patryku Vedze

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Niewidzialna+wojna%22%3A+Oto+plakat+filmu+o+Patryku+Vedze-147039
"Niewidzialna wojna": Oto plakat filmu o Patryku Vedze
źródło: Materiał nadesłany
"Niewidzialna wojna" to film, w którym Patryk Vega opowie o... sobie samym, zapowiadany jako "cała prawda o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze". Produkcja wejdzie do kin 30 września 2022, a już niedługo dowiemy się, kto wcielił się w rolę głównego bohatera. Tymczasem już dzisiaj debiutuje plakat teaserowy filmu. Zobaczcie sami:


Cała prawda o Patryku Vedze, najbardziej kontrowersyjnym reżyserze.

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii"? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – "Niewidzialna wojna", który pojawi się w kinach 30 września 2022.

Produkcja: Polska 2022
Scenariusz i reżyseria: Patryk Vega ("Pitbull", "Botoks", "Kobiety mafii", "Polityka", "Pętla", "Miłość, seks & pandemia")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones