Blisko 180 tysięcy widzów zobaczyło w weekend otwarcia "Pętlę"

https://www.filmweb.pl/news/Blisko+180+tysi%C4%99cy+widz%C3%B3w+zobaczy%C5%82o+w+weekend+otwarcia+%22P%C4%99tl%C4%99%22-139205
Blisko 180 tysięcy widzów zobaczyło w weekend otwarcia "Pętlę"
Film Patryka Vegi "Pętla" w premierowy weekend przyciągnął przed ekrany 178 360 widzów. Oznacza to, że nowa produkcja reżysera zaliczyła wyższy wynik otwarcia niż jego poprzedni tytuł, wchodzący do kin przed rozpoczęciem pandemii "Bad Boy". Jak donosi firma dystrybucyjna Kino Świat, część seansów "Pętli" została całkowicie wyprzedana.

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z górnej półki". W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.

Posłuchajcie naszego podcastu z udziałem Patryka Vegi.

TUTAJ przeczytacie o kolejnych planach zawodowych reżysera.
Udostępnij: