"Różowe lata 90.": oryginalna obsada (prawie) w komplecie

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22R%C3%B3%C5%BCowe+lata+90.%22%3A+oryginalna+obsada+%28prawie%29+w+komplecie-146318
"Różowe lata 90.": oryginalna obsada (prawie) w komplecie
źródło: Getty Images
autor: Jim Smeal
Jak podaje portal Deadline, spełniło się marzenie Wilmera Valderramy o powrocie do roli Feza z "Różowych lat 70.". Fanów kultowej produkcji z pewnością ucieszy fakt, że na planie powstającego właśnie spin-offu pt. "That '90s Show" spotka się on z większością oryginalnej obsady.


Członkowie oryginalnej obsady "Różowych lat 70." w netfliksowym spin-offie


Poza Valderramą oraz Kurtwoodem Smithem i Debrą Jo Rupp , których udział potwierdzono wcześniej, w serialu wystąpią Topher Grace jako Eric Forman, Mila Kunis jako Jackie Burkhart, Ashton Kutcher jako Michael Kelso oraz Laura Prepon jako Donna Pinciotti. Jedynym aktorem z oryginalnej obsady, którego nie zobaczymy w spin-offie, jest Danny Masterson, czyli ekranowy Hyde. Wkrótce zasiądzie na ławie oskarżonych w procesie w sprawie wielokrotnych oskarżeń o gwałty. Grozi mu 45 lat więzienia. 

"That '90s Show" – co wiemy o spin-offie "Różowych lat 70."?


Akcja nowej odsłony serii będzie się toczyć w Wisconsin w latach 90. Jej bohaterką będzie Leia Forman (Callie Haverda), córka Erica i Donny. Dziewczyna przyjedzie do dziadków, czyli Reda i Kitty Formanów (Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp), na wakacje. Pod ich czujnym okiem będzie zacieśniać więzi z nową generacją dzieciaków z Point Place.

Jako przyjaciele Lei wystąpią Ashley Aufderheide ("W starym, dobrym stylu"), Mace Coronel ("Colin w czerni i bieli"), Maxwell Acee Donovan ("Rekiny wojny"), Reyn Doi ("Barb i Star jadą do Vista Del Mar") i debiutantka Samantha Morelos. Producentami wykonawczymi 10-odcinkowego serialu będą Marcy Carsey i Tom Werner ze studia Carsey-Werner Company, które odpowiadało za oryginalną wersję i jej kontynuację "That 80's Show".

Projekt powstaje dla Netfliksa. Data premiery nie jest na razie znana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones