"Reżim": Matthias Schoenaerts opowiada o pracy z Kate Winslet

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Re%C5%BCim%22%3A+Matthias+Schoenaerts+opowiada+o+pracy+z+Kate+Winslet-154408
"Reżim": Matthias Schoenaerts opowiada o pracy z Kate Winslet
Na HBO i HBO Max debiutuje dzisiaj serial "Reżim". Jakub Popielecki rozmawia o kulisach realizacji z jedną z gwiazd tej produkcji, cenionym belgijskim aktorem Matthiasem Schoenaertsem ("Głowa byka", "Rust and Bone"). Jak pracowało mu się z Kate Winslet i czy musiał polubić swojego bohatera, żeby go zagrać?

Matthias Schoenaerts o serialu "Reżim" - zobaczcie wywiad:
O czym opowiada serial "Reżim"?


  
"Reżim" to nowa oryginalna produkcja HBO. Jego polska premiera zaplanowana została na 4 marca.

Gwiazdą serialu jest Kate Winslet, która na HBO święciła niedawno triumfy w serialu "Mare z Easttown". Twórcą "Reżimu" jest Will Tracy, współscenarzysta "Sukcesji" i "Menu".

Serial składa się z sześciu odcinków. Wyreżyserowali je Stephen Frears i Jessica Hobbs.Mroczny komediowy serial opowiada historię życia w murach współczesnego autorytarnego reżimu, który zaczyna się rozpadać. Kanclerz Elena Vernham (Kate Winslet), która przez dłuższy czas nie opuszczała pałacu, popada w coraz większą paranoję i niestabilność. Zwraca się więc do nieprzewidywalnego żołnierza, Herberta Zubaka (Matthias Schoenaerts), jako swojego powiernika. W miarę jak wpływ Zubaka na kanclerz rośnie, Elena próbująca rozszerzyć swoją władzę zaczyna ją tracić, zarówno w pałacu jak i kraju.

W obsadzie oprócz Winslet są: Matthias Schoenaerts, Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough, Martha Plimpton oraz Hugh Grant.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones