"Rick i Morty" - 3 odcinki specjalne już w HBO GO!

https://www.filmweb.pl/news/%22Rick+i+Morty%22+-+3+odcinki+specjalne+ju%C5%BC+w+HBO+GO+%E2%80%A8-143062
"Rick i Morty" - 3 odcinki specjalne już w HBO GO!
źródło: materialy promocyjne

W ramówce HBO GO na lipiec nastąpiło kilka zmian, w tym zmiana, która ucieszy fanów "Ricka i Morty’ego": już dziś odbędzie się premiera trzech odcinków specjalnych tego serialu.


 
"Rick i Morty" to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty'ego na międzygalaktyczne eskapady.

W serialu "Rick i Morty" bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland ("Spoza układu"), Sarah Chalke ("Firefly Lane"), Chris Parnell ("Saturday Night Live") i Spencer Grammer ("Greek"). Twórcami serialu są Dan Harmon ("Community") i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

"Rick i Morty", trzy nowe odcinki specjalne - premiera: 9 lipca, odc. 1-3Wszystkie dotychczasowe sezony "Ricka i Morty’ego" także dostępne są już w HBO GO.

"Rick i Morty", 5 sezonów w HBO GO - trailer:

Informacja sponsorowana