"Schmigadoon!"? Nie. Armageddon! Serial Apple'a skasowany. trzeci sezon nie powstanie

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Schmigadoon+%22+Nie.+Armageddon+Serial+Apple%27a+skasowany-153718
"Schmigadoon!"? Nie. Armageddon! Serial Apple'a skasowany. trzeci sezon nie powstanie
źródło: Materiały prasowe
Koniec śpiewania. Platforma Apple TV+ podjęła decyzję o skasowaniu serialu "Schmigadoon!", którego gwiazdami są Cecily Strong i Keegan-Michael Key. Musicalowa produkcja doczekała się dwóch sezonów.
   

"Schimgadoon!" się kończy
Informację o końcu serialu "Schimgadoon!" ujawnił w mediach społecznościowych Cinco Paul, jeden z twórców serialu.

Jest mi smutno, że Apple nie idzie dalej z trzecim sezonem serialu "Schmigadoon!", napisał Paul. Sezon jest napisany (w tym 25 nowych piosenek), ale niestety, nie zrealizujemy go. Tak to już jest w życiu.

Drugi sezon serialu dobiegł końca w maju. "Schmigadoon!" był drogą produkcją, bo Apple płacił studiu Universal TV kwotę licencyjną za emisję serialu.
 
To kolejny ze skasowanych projektów Apple'a. Na liście są już "Swagger", "Afterparty" i "Central Park".

"Schmigadoon!" - zwiastun
O czym opowiadał "Schmigadoon"?"Schmigadoon!" to propozycja dla fanów musicali. Główni bohaterowie serialu, Josh (Keegan-Michael Key) i Melissa (Cecily Strong), nie mają najlepszego czasu w swoim związku. Początkiem zmiany w ich życiu ma być wspólna piesza wycieczka. Będzie to jednak początek ich problemów. Gdy przybywają do tytułowego miasteczka, okazuje się, że zostali w nim uwięzieni. Ze wzorowanej na musicalach złotego okresu Hollywood wioski nie da się uciec, dopóki oboje nie znajdą swojej prawdziwej miłości. Zwariowany pomysł spłaca się tu z nawiązką, oferując coś, na co nie odważyło się wiele współczesnych seriali - całkowicie oryginalne podejście do ogranego tematu i starego gatunku. W dotychczas ostatnim z dwóch sezonów konwencja nieco się zmienia i ewoluuje, a nasi bohaterowie przenoszą się do świata rodem z musicali lat 70. i 80.

W obsadzie znaleźli się również m.in. Ariana DeBose, Dove Cameron, Jaime Camil, Kristin Chenoweth, Alan Cumming, Ann Harada, Jane Krakowski, Martin Short, Aaron Tveit, Tituss Burgess i Patrick Page.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones