"Sherlock Holmes 3" powstanie? Susan Downey daje nadzieję fanom

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sherlock+Holmes+3%22+powstanie+Susan+Dwoney+daje+nadziej%C4%99+fanom-155899
"Sherlock Holmes 3" powstanie? Susan Downey daje nadzieję fanom
Trudno w to uwierzyć, ale od premiery drugiego "Sherlocka Holmesa" z Robertem Downeyem Jr. mija w tym roku 13 lat. I choć obiecywano trzecią część fanom wielokrotnie, to do dziś film nie powstał. Czy zatem związane z projektem osoby porzuciły go? Na to pytanie odpowiedziała żona Downeya Jr., producentka Susan Downey.

"Sherlock Holmes 3" wiecznie żywySusan Downey została zapytana o stan projektu przy okazji promocji finałowego sezonu serialu platformy Netflix "Łasuch". Producentka miała dla fanów dobrą wiadomość. Choć chyba jedynie dla tych, którzy z natury pozostają optymistami.

Otóż Downey twierdzi, że "Sherlock Holmes 3" nie trafił do kosza. Od czasu do czasu są na ten temat prowadzone rozmowy. Jednocześnie przyznaje, że sprawy nie posunęły się znacząco do przodu i tak naprawdę nie ma fanom nic nowego do przekazania.


Ostatnia pewna wiadomość na temat "Sherlocka Holmesa 3" pochodziła z 2019 roku. Wtedy to pojawiły się doniesienia o tym, że trzeciego filmu nie wyreżyseruje Guy Ritchie. Jego miejsce zajął wtedy reżyser "Rocketmana" Dexter Fletcher.

W tej sprawie chyba nic się nie zmieniło. Guy Ritchie pracuje teraz jak szalony i ma całą masę projektów w planach. Jest wśród nich nowa opowieść o Sherlocku Holmesie. Nie jest to jednak "Sherlock Holmes 3", a serial "Young Sherlock".

W 2020 roku Susan Downey deklarowała, że "Sherlock Holmes 3" będzie wstępem do stworzenia całego filmowo-serialowego uniwersum. Czy jednak uda się te plany zrealizować, czas pokaże.

Zwiastun filmu "Sherlock Holmes: Gra cieni"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones