"Stranger Things" z czterema sezonami

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Stranger+Things%22+z+czterema+sezonami-124566
Wygląda na to, że serial "Stranger Thingsbędzie liczył ostatecznie cztery sezony - nie pięć, jak w lutym twierdzili jego producenci. Showrunnerzy i twórcy serialu, bracia Duffer, zapowiedzieli w wywiadzie: "Celujemy w liczbę cztery, to będzie koniec serialu". 


Spytani o to, czy będą trzymać się modelu z przygód Harry'ego Pottera i wracać do swoich postaci co roku, odpowiedzieli: "Bohaterowie dojrzewają, będziemy starali się pokazywać ten proces. Ale nie sądzę, że będziemy w stanie uzasadnić każdą aferę, której stają się częścią w tak regularnych odstępach".

Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą Demogorgona i innych sekretów z miejskiego laboratorium. Willowi Byersowi udało się uratować z Drugiej Strony. Tym, którzy przetrwali, zagraża jednak jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota - oto opis drugiego sezonu  "Stranger Things"

Datę premiery ustanowiono na 27 października. W obsadzie ponownie Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown i Gaten Matarazzo

Udostępnij: