Tak wygląda Nicholas Hoult jako Lex Luthor! James Gunn pokazał obsadę "Supermana"

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Superman%3A+Legacy%22.+James+Gunn+pokaza%C5%82+obsad%C4%99+widowiska+DC-154269
Tak wygląda Nicholas Hoult jako Lex Luthor! James Gunn pokazał obsadę "Supermana"
James Gunn pochwalił się obsadą pierwszego widowiska kinowego nowego uniwersum DC "Superman: Legacy". Sprawdźcie, kto się na nim pojawił.

Superman, Lois, Lex, Otis - oto gwiazdy, które ich zagrają w "Superman: Legacy"
Fani zwrócili szczególną uwagę na Nicholasa Houlta. Aktor ma już odpowiednią fryzurę (a raczej jej nie ma), by wcielić się w postać nemezis Supermana Lexa Luthora.

Gunn w podpisie do zdjęcia potwierdził również, kogo w filmie zagra Terence Rosemore. Będzie Otisem, czyli współpracownikiem Luthora.

Na zdjęciu jest też kilku nieobecnych, co niektórych zaskoczyło i rozbudziło nowe fanowskie teorie. Zabrakło na nim m.in. Milly Alcock, która ma podobno w filmie zagrać Supergirl zanim pojawi się we własnym widowisku "Supergirl: Woman of Tomorrow". Niektórzy zaczęli się więc zastanawiać, czy jej wprowadzenie do uniwersum DC nie zostało przeniesione do innego projektu.

"Superman: Legacy" - pierwszy film nowego uniwersum DC"Superman: Legacy" jest pierwszym filmem (ale nie pierwszą produkcją w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.

Zwiastun filmu "Renfield", ostatniego z główną rolą Nicholasa Houlta


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones