"Szybcy i wściekli 5" hitem Filmowej Majówki TV Puls

https://www.filmweb.pl/news/%22Szybcy+i+w%C5%9Bciekli+5%22+hitem+Filmowej+Maj%C3%B3wki+TV+Puls-117743
Na koniec Filmowej Majówki, czyli długiego weekendu z TV Puls, stacja przygotowała prawdziwy hit. Już w niedzielę, 29 maja o godz. 20:00, TV Puls wyemituje film "Szybcy i wściekli 5" z Vinem Dieselem, Dwaynem Johnsonem i Paulem Walkerem w rolach głównych.
 
"Szybcy i wściekli 5" to piąta część bardzo popularnej na całym świecie serii filmów, w której najbardziej liczą się szybkie samochody i piękne kobiety. Tym razem rozgrywająca się z wciśniętym gazem do dechy akcja dzieje się w przestępczym światku Rio de Janeiro, gdzie swoje siły łączą zdolny mechanik i uliczny rajdowiec Dominic Toretto (Vin Diesel) oraz wyjęty spod prawa gliniarz Brian O'Conner (Paul Walker). Ścigani przez bezwzględnego Agenta Hobbsa (Dwayne Johnson) i armię skorumpowanych policjantów pracujących dla bossa narkotykowego, Dom i Brian ponownie zbierają starą ekipę, żeby wykonać ostatnią robotę – całkowicie szalony skok wart 100 milionów dolarów.


Film "Szybcy i wściekli 5jest laureatem "Oscara od nastolatków", czyli nagrody Teen Choice w kategorii Ulubiony Film Akcji. Wyemitowany w TV Puls w listopadzie 2014 roku film "Szybcy i wściekli 5" obejrzało ponad 1 mln widzów (AMR, All 16-49), co do dziś jest najlepszym wynikiem oglądalności w historii stacji.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones