Vin Diesel oskarżony o napaść na tle seksualnym podczas zdjęć do "Szybkich i wściekłych 5"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vin+Diesel+oskar%C5%BCony+o+napa%C5%9B%C4%87+na+tle+seksualnym-153383
Vin Diesel oskarżony o napaść na tle seksualnym podczas zdjęć do "Szybkich i wściekłych 5"
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Vin Diesel został oskarżony przez byłą asystentkę o napaść na tle seksualnym. Kobieta twierdzi, że w 2010 roku gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" wbrew jej woli przyparł ją do ściany w pokoju hotelowym i masturbował się.

O co oskarżany jest Vin Diesel?Vin Diesel w filmie "Szybcy i wściekli 5"

Asta Jonasson pracowała dla Vina Diesela w Atlancie, kiedy kręcono film "Szybcy i wściekli 5". Kobieta twierdzi, że aktor zaprowadził ją do swojego pokoju w hotelu St. Regis i siła zaciągnął ją na łóżko. Kiedy poprosiła go, by przestał, i zaczęła kierować się w stronę drzwi, ten zaczął ją obmacywać i całować. Kiedy próbował zdjąć jej bieliznę, ona krzyknęła i pobiegła do łazienki. Według niej Diesel przyparł ją do ściany, zmusił do dotknięcia jego penisa i zaczął się masturbować.
 
Przestraszona panna Jonasson zamknęła oczy, próbując odciąć się od seksualnej napaści i uniknąć dalszego prowokowania napastnika, czytamy w pozwie. Kilka godzin później producentka Samantha Vincent, siostra Diesela i szefowa jego firmy produkcyjnej, zadzwoniła do Jonasson i zwolniła ją.
 
Z pozwu wynika, że kilka dni przed incydentem z Dieselem Jonasson została zaproszona do pokoju hotelowego przez innego pracownika jego firmy producenckiej One Race. Mężczyzna miał zdjąć koszulę, położyć się na łóżku i powiedzieć "Chodź tu". Jonasson twierdzi, że w tym momencie wyszła z pokoju.

Przedstawiciele Diesela nie skomentowali na razie zarzutów wysuniętych przez Jonasson
.

Vin Diesel - gwiazda serii "Szybcy i wściekli"Ostatni film z udziałem Vina Diesela to "Szybcy i wściekli 10", gdzie po raz kolejny wcielił się w Dominica Toretto. Widowisko miało premierę w maju tego roku. W filmografii aktora znajdują się ponadto m.in. "Kroniki Riddicka: Pitch Black", "xXx", "Bloodshot" i "Szeregowiec Ryan".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones