"The Process": Halle Berry w dreszczowcu o guru samorozwoju

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Process%22%3A+Halle+Berry+d-152566
"The Process": Halle Berry w dreszczowcu o guru samorozwoju
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Laureatka Oscara Halle Berry będzie gwiazdą oraz producentką psychologicznego dreszczowca "The Process". Film wyreżyseruje Tara Miele według scenariusza Levina Menekse'a, który w 2019 roku znalazł się na prestiżowej Czarnej Liście najlepszych niezekranizowanych tekstów krążących po Hollywood.          

"The Process": o czym opowie film?"The Process" to historia pozornie szczęśliwego małżeństwa, które uczestniczy w weekendowym seminarium znanego guru samorozwoju, Aidena. W jego trakcie bohaterowie zostają poproszeni o przeanalizowanie swoich żyć, karier oraz małżeństwa. Podczas gdy Peter w pełni poddaje się zaleceniom Aidena, Kirsa opiera się tytułowemu procesowi. Wraz z upływem czasu związek i zdrowie psychiczne małżonków zostają wystawione na próbę. Projekt zapowiadany jest jako thriller w stylu Stanleya Kubricka.

Film jest niezależną produkcją realizowaną poza hollywoodzkim systemem studyjnym. Dzięki temu Berry udało się uzyskać zgodę SAG-AFTRA na występ w nim pomimo trwającego aktualnie strajku aktorów.  

GettyImages-945529666.jpg Getty Images © Alberto E. Rodriguez


Halle Berry: najważniejsze roleHalle Berry występuje na wielkim ekranie od ponad 30 lat. Do pierwszej ligi Hollywood awansowała na przełomie wieków dzięki występom w ekranizacji komiksu "X-Men" oraz w dramacie psychologicznym "Czekając na wyrok". Rola w drugim filmie przyniosła jej Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. W kolejnych latach wystąpiła m.in. w takich filmach jak "Śmierć nadejdzie jutro", "Gothika", "Kobieta-Kot", "Atlas chmur", "Połączenie", "Kingsman: Złoty Krąg", "John Wick 3", "Moonfall", a także następnych odsłonach serii "X-Men". W 2020 roku zadebiutowała jako reżyserka za kamerą dramatu sportowego "Poobijana".       

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones