"Totalna magia" w końcu doczeka się serialowego prequela

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Totalna+magia%22+w+ko%C5%84cu+doczeka+si%C4%99+serialowego+prequela-134311
"Totalna magia" w końcu doczeka się serialowego prequela
HBO Max zamawia kolejne seriale, które wzbogacą bibliotekę nowej platformy. Jednym z nich będzie odświeżony pomysł sprzed 13 lat na serial inspirowany filmem z Sandrą Bullock i Nicole Kidman "Totalna magia".


Projekt nosi tytuł "Rules of Magic" i będzie prequelem filmu z 1998 roku. Jego bohaterkami będą ciotki Jet i Fran (w "Totalnej magii" grane przez Dianne Wiest i Stockard Channing). W serialu, którego akcja rozgrywać się będzie w latach 60., będą młodymi kobietami, które wraz z bratem będą starać się pogodzić swoje przedziwne moce z pragnieniem prowadzenia normalnego życia i odnalezienia prawdziwej miłości.

Za serial odpowiadać będzie Melissa Rosenberg, wcześniej związana z netfliksową "Jessicą Jones".

HBO Max zamawia również serial będący połączeniem horroru i młodzieżowego dramatu. Projekt nosi tytuł "Red Bird Lane" i będzie historią ośmiorga nieznajomych, którzy z różnych powodów trafili do położonego na uboczu domostwa. W nim czekają ich wspaniałe i straszne rzeczy. Za ten projekt odpowiadać będzie John Wells ("Królestwo zwierząt").

Trzecim serialem zamówionym przez platformę jest "Generation". Będzie to mroczna, lecz niepozbawiona humoru, opowieść o grupie nastolatków odkrywających różne aspekty seksualności, testujących przy tym głęboko zakorzenione przekonania w ich konserwatywnym środowisku na temat życia, miłości i rodziny. Scenariusz przygotowała 17-letnia Zelda Barnz wraz ze swoim ojcem Danielem Barnzem i jego mężem Benem Barnzem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones