"Toy Story 4" potwierdzone. W kinach w 2017 roku

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Toy+Story+4%22+potwierdzone.+W+kinach+w+2017+roku-108197
Przez długi czas szefowie Pixara zarzekali się, że "Toy Story 3" jest doskonałym zwieńczeniem serii i że nie mają w planach kolejnego filmu. Teraz jednak szef Disneya Bob Iger publicznie ogłosił, że "Toy Story 4" powstanie. Animacja trafi do amerykańskich kin 16 czerwca 2017 roku. A jej reżyserii podejmie się John Lasseter, czyli autor dwóch pierwszych części animowanej serii.W opublikowanym przez Disneya komunikacie możemy przeczytać zapewnienie Lassetera, że twórcy bardzo kochają wszystkie postaci serii i długo odrzucali sugestie na temat kolejnego filmu, nie chcąc zniszczyć tego, co stworzyli. Teraz jednak mają pomysł, który wszystkim tak bardzo się spodobał, że po prostu muszą się nim podzielić z fanami animacji.

Szczegóły fabuły nie są znane. W oficjalnym komunikacie znajduje się jedynie enigmatyczne zdanie, że "Toy Story 4" otworzy nowy rozdział w życiu Woody'ego, Buzza i reszty gangu. Sugeruje to, że animacja może nie być ostatnim filmem w serii, a jedynie początkiem serii przygód zabawek u nowego właściciela.

Pomysłodawcami fabuły są największe tuzy Pixara: Lasseter, Andrew Stanton, Pete Docter i Lee Unkrich. Na bazie zarysowanej przez nich historii scenariusz przygotują Rashida Jones i Will McCormack ("Celeste i Jesse - Na zawsze razem").

Czerwiec 2017 roku zapowiada się na animowaną rzeźnię w box offisie. "Toy Story 4" wejdzie bowiem do kin zaledwie tydzień po innej potencjalnie przebojowej animacji "Jak wytresować smoka 3". Zaś dwa tygodnie po produkcji Pixara swoją premierę będzie mieć "Despicable Me 3".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones