"Zimowa opowieść" na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Zimowa+opowie%C5%9B%C4%87%22+na+Blu-ray+i+DVD-108448
"Zimowa opowieść" to zrealizowana na podstawie wychwalanej przez krytyków powieści Marka Helprina miłosna historia rozgrywająca się w magicznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. Ta zachwycająca opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce ze złem zadebiutuje na Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 21 listopada!Akcja filmu rozpoczyna się w 1895 roku kiedy para imigrantów, u których zdiagnozowano gruźlicę, nie zostaje wpuszczona na teren Stanów Zjednoczonych. Młode małżeństwo nie chce jednak pozbawiać szansy na lepsze życie swojego nowonarodzonego syna. Pewnej nocy umieszczają niemowlaka w niewielkiej łódce i samotnie pozwalają mu popłynąć do Nowego Jorku.

Ponad 20 lat później Peter Lake (Colin Farrell) – czyli owe dziecko z łódki - jest zawodowym złodziejem i wychowankiem potężnego demona ukrywającego się pod ludzką postacią gangstera Pearly'ego Soamesa (Russell Crowe). Mężczyzna zmęczony ciągłymi ucieczkami przed policją chce porzucić przestępcze życie, co wywołuje wściekłość jego przybranego ojca. Peter staje do nierównej walki z osiłkami Soamesa, z której zostaje cudem uratowany przez tajemniczego białego… konia. To jednak nie koniec dziwnych zdarzeń w życiu złodzieja. Idąc za "radą" rumaka – którego traktuje jak swojego Anioła Stróża - Peter decyduje się na dokonanie ostatniego "skoku" w swoim życiu i włamuje się do domu, w którym mieszka piękna Beverly Penn (Jessica Brown). Młodzi zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale ich miłość zmierza do tragicznego finału, bowiem Beverly ciężko choruje na gruźlicę, a jej dni są policzone.

Peter nie zamierza się jednak poddawać. Nieustannie uciekając przed Soamesem i jego ludźmi rozpaczliwie szuka  lekarstwa, które mogłoby uratować życie jego ukochanej. Potrzebuje cudu, na który przyjdzie mu czekać prawie sto lat...

Film "Zimowa opowieść" na Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 21 listopada. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    ZIMOWA OPOWIEŚĆ: BEZKRESNA MIŁOŚĆ – Udaj się w podróż z obsadą i zobacz jak przenieśli tę wspaniałą historię o miłości i przeznaczeniu prosto z kart książki na ekran.
•    WCIELENIA DOBRA I ZŁA – Colin Farrell, Russell Crowe, Jessica Brown Findlay i Jennifer Connelly opowiadają, jak budzili się do życia ich bohaterowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones