"The Boys": Prime Video ujawniło datę premiery 4. sezonu

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/4.+sezon+%22The+Boys%22%3A+data+premiery+ujawniona+przez+Prime+Video-154262
"The Boys": Prime Video ujawniło datę premiery 4. sezonu
Platforma Amazon Prime Video ujawniła datę premiery 4. sezonu "The Boys". Popularny serial powróci 13 czerwca. Tego dnia w serwisie zadebiutują pierwsze trzy nowe odcinki. Kolejne będą emitowane co tydzień. Datę emisji finału zaplanowano na 18 lipca.  


"The Boys": zwiastun 4. sezonu
Nowe twarze w czwartym sezonie "The Boys"W 4. sezonie świat znajduje się na skraju upadku. Mimo panowania Homelandera, który umacnia swoją władzę, Victoria Neuman zbliża się do zdobycia fotela w Białym Domu. Butcher, któremu zostało tylko kilka miesięcy życia, traci syna Bekki oraz stanowisko lidera Boysów. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego bohaterowie muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

W czwartym sezonie "The Boys" zobaczymy szereg nowych postaci. Rosemarie DeWitt, znana m.in. z filmów "Siostra twojej siostry" czy "Rachel wychodzi za mąż", wcieli się w postać matki Hughiego. W roli ojca, Hugh Campbella Seniora, powróci oczywiście znany z poprzednich sezonów Simon Pegg. O nieobecnej matce bohatera była już mowa, ale dotychczas nie pojawiła się na ekranie.    

 
Rob Benedict to kolejny aktor z serialu "Nie z tego świata", którego zobaczymy w "The Boys". W produkcji Prime Video pojawili się już Jensen Ackles (jako Soldier Boy) i Jim Beaver (jako sekretarz obrony Robert Singer). W czwartym sezonie wystąpi natomiast Jeffrey Dean Morgan. Showrunnerem "The Boys" jest oczywiście Eric Kripke, twórca "Nie z tego świata". Nie wiadomo jednak na razie, w kogo wcieli się Benedict.

O czym opowiada serial "The Boys"?


 
"The Boys" to ekranizacja komiksu, którego twórcami są Garth Ennis i Darick Robertson. Serial opowiada o grupie samozwańczych obrońców sprawiedliwości przeciwstawiających się superbohaterom, którzy nadużywają swoich mocy. Dotychczas powstały trzy sezony, ostatni zakończył się w lipcu.


W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Karl Urban, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Tomer Capon, Dominique McElligott, Chace Crawford, Jessie T. Usher i Jensen Ackles.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones