Adam Driver do fana w Toruniu: "F...k you". Aktor odpowiedział na krytykę filmu "Ferrari" Michaela Manna

https://www.filmweb.pl/news/Adam+Driver+do+fana+w+Toruniu%3A+%22F...k+you%22.+Reakcja+na+krytyk%C4%99+%22Ferrariego%22-152828
Adam Driver do fana w Toruniu: "F...k you". Aktor odpowiedział na krytykę filmu "Ferrari" Michaela Manna
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Adam Driver był gościem tegorocznego 31. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Energa Camerimage w Toruniu (i udzielił nam wywiadu - zobaczcie go TUTAJ). Aktor wziął udział w spotkaniu z publicznością, podczas którego nie przebierał w słowach w odpowiedzi na słowa krytyki. Co nie spodobało się jednemu z widzów w filmie "Ferrari" i jak zareagował na to gwiazdor?

Adam Driver reaguje na krytykę filmu "Ferrari"

Driver odwiedził festiwal Camerimage, gdzie otrzymał specjalną nagrodę aktorską. Podczas spotkania z publicznością gwiazdor został zapytany o sceny wypadków z filmu "Ferrari". W nowej produkcji Michaela Manna aktor wcielił się w tytułowego bohatera, włoskiego kierowcę wyścigowego i założyciela wytwórni samochodów sportowych, Enzo Ferrariego. Jeden z widzów skomentował, że filmowe sceny kraks były "dość brutalne", "drastyczne" oraz... "żenujące".

Odpowiedź Drivera również była brutalna: Pier... się, nie wiem. Następne pytanie.
Adam Driver dla Filmwebu: zobaczcie nasz wywiad z aktorem

O czym opowiada "Ferrari"?Bohaterem biografii jest słynny Enzo Ferrari (Adam Driver), były kierowca rajdowy, który znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą (Penelope Cruz) stoi u progu bankructwa. Ale to nie koniec problemów! Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy, a przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Za kamera stanął Michael Mann ("Gorączka", "Informator", "Zakładnik").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones