Adria Arojna ("Hit Man") w serialu o przestępczym świecie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Adria+Arojna+%28%22Hit+Man%22%29+w+serialu+Amazona+%22Criminal%22-155825
Adria Arojna ("Hit Man") w serialu o przestępczym świecie
źródło: Getty Images
autor: Taylor Hill
Widziana ostatnio w filmach "Morbius" i "Hit Man" oraz w serialu "Gwiezdne wojny: Andor" Adria Arjona pojawi się w kolejnej produkcji. Aktorka dołączy do Richarda Jenkinsa ("Kształt wody") w produkcji opartej na serii powieści graficznych "Criminal", których autorem jest Ed Brubaker.

"Criminal" – co wiemy o serialu?Komiksowe uniwersum znane czytelnikom zawiera zazębiające się historie kryminalne z różnymi bohaterami. Arjona wcieli się w Gretę, zadziorną złodziejkę samochodów, która samodzielnie wychowuje córkę Angie. Gdy jej mąż zginął w trakcie napadu na bank, bohaterka walczy z myślami o ucieczce od swojego stylu życia i metody na zarobek. Jednak jest to również jedyna rzecz, która sprawia jej przyjemność i jej świetnie wychodzi. Teraz poszukuje wielkiego zlecenia z możliwością świetnego zarobku. Będzie mogła wykorzystać te pieniądze na świeży start w innym miejscu.

GettyImages-1455636542.jpg Getty Images © Frazer Harrison

Jenkins zagra byłego złodzieja i kryminalistę, który w podeszłym wieku walczy z demencją. Syn jego najlepszego przyjaciela Leo zawsze patrzył na niego jak na członka najbliższej rodziny i teraz próbuje opiekować się chorym. Zadaje sobie sprawę, że to zbyt wiele pracy dla jednej osoby.

Za kamerą pierwszych czterech odcinków stanie duet Ryan Fleck i Anna Boden ("Urodzeni zwycięzcy", "Kapitan Marvel"). Brubaker i Jordan Harper ("Hightown") mają być showrunnerami serialu. Produkcją projektu zajmuje się Amazon.

"Hit Man" – zobacz zwiastun filmuNa co dzień skryty i nieśmiały profesor filozofii Gary Johnson (Glen Powell), pokazuje drugie oblicze, dorabiając jako "fałszywy zabójca" na usługach Departamentu Policji z Nowego Orleanu. Obdarzony niespotykanym talentem do zdumiewających metamorfoz i przebieranek, mężczyzna nie ma sobie równych w wyłapywaniu ludzi planujących morderstwa swoich wrogów. Co jednak, gdy – podszywając się pod seksownego killera – sam znajdzie się pod wpływem i urokiem kobiety, którą zamierzał posłać za kratki? Czy uwikłany w gorący romans zdoła oprzeć się pięknej Madison (Adria Arjona), czy też sam stanie się ofiarą w tej przebiegłej grze pozorów?


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones