Akcja "Wonder Woman 3" będzie rozgrywać się współcześnie?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Akcja+%22Wonder+Woman+3%22+b%C4%99dzie+rozgrywa%C4%87+si%C4%99+wsp%C3%B3%C5%82cze%C5%9Bnie-131639
Promując swój serial "I Am the Night", Patty Jenkins opowiedziała co nieco o planach dotyczących trzeciej części "Wonder Woman".


Reżyserka zdradziła, że nie jest jeszcze pewne, że to ona stanie za kamerą widowiska - nic dziwnego, w końcu jesteśmy wciąż przed premierą drugiej części, "Wonder Woman 1984". Jenkins zasugerowała jednak, że akcja trzeciego filmu najprawdopodobniej będzie rozgrywała się w czasach współczesnych. Jeszcze nie jestem zaklepana, ale na pewno nie nakręcę filmu kostiumowego, powiedziała.

Nie zamierzam znowu umieszczać akcji w przeszłości, dodała. Co nam zostało? Trzeba iść naprzód. To będzie bez dwóch zdań współczesna historia. Tylko tyle mogę powiedzieć. Jeszcze nie domknęłam szczegółów dotyczących tego, kiedy konkretnie będzie się rozgrywał film.

Jenkins odpowiedziała też na pytanie, czy wyreżyserowałaby film o grupie bohaterów z uniwersum DC. Filmy w rodzaju "Ligi sprawiedliwości" wydają mi się niezwykle wymagające. Kiedy się udadzą, są fantastyczne. Ale mam nadzieję, że przez jakiś czas nie będzie kolejnego filmu o Lidze Sprawiedliwości, bo czekam na kolejne solowe przygody. Chcę zobaczyć "Aquamana 2", chcę zobaczyć "Flasha".

Premierę "Wonder Woman 1984" zapowiedziano na 5 czerwca 2020.
Udostępnij: