Al Pacino i Dan Stevens przeprowadzą egzorcyzmy w horrorze "The Ritual"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Al+Pacino+i+Dan+Stevens+w+horrorze+%22The+Ritual%22-155187
Al Pacino i Dan Stevens przeprowadzą egzorcyzmy w horrorze "The Ritual"
źródło: Getty Images
autor: Dominik Bindl
Al Pacino ("Irlandczyk") i Dan Stevens ("Legion") przeprowadzą wspólnie egzorcyzm. Aktorzy zagrają w horrorze "The Ritual", który przygotowuje reżyser David Midell ("Śmierć Kennetha Chamberlaina").

O czym opowie horror "The Ritual"?GettyImages-957342320.jpg Getty Images © Jamie McCarthy


"The Ritual" inspirowany jest prawdziwą historią Emmy Schmidt, której przypadek jest jednym z najlepiej udokumentowanych egzorcyzmów w amerykańskiej historii. To opowieść o dwóch księżach: jeden przeżywa kryzys wiary (Stevens), a drugi zmaga się z burzliwą przeszłością (Pacino). Muszą oni odłożyć na bok dzielące ich różnice, żeby uratować młodą opętaną dziewczynę, przeprowadzając serię egzorcyzmów.

W obsadzie są również Ashley Greene i Abigail Cowen.

Scenariusz napisali David Midell i Enrico Natale. Panowie współpracowali już przy okazji filmu "Śmierć Kennetha Chamberlaina" - Midell stanął za kamerą, a Natale znalazł się w obsadzie.

Dana Stevensa możemy obecnie oglądać na ekranach w dwóch filmach: "Godzilla i Kong: Nowe imperium" oraz "Abigail".

"Śmierć Kennetha Chamberlaina" - zwiastun"Śmierć Kennetha Chamberlaina", poprzedni film Davida Midella, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Kennetha Chamberlaina Sr., starszego afroamerykańskiego weterana z chorobą afektywną dwubiegunową, który zginął podczas konfliktu z funkcjonariuszami policji, którzy zostali wysłani, aby go sprawdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones