Ari Aster szykuje coś nowego... animowany horror

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ari+Aster+%C5%82%C4%85czy+si%C5%82y+z+tw%C3%B3rc%C4%85+animacji+%22%C5%9Awiat+jutra%22+Donem+Hertzfeldtem-154943
Ari Aster szykuje coś nowego... animowany horror
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Ceniony twórca animacji Don Hertzfeldt był gościem Overlook Fim Festival. Podczas sesji Q&A ujawnił ekscytujący projekt - pracuje nad filmem z reżyserem "Hereditary" i "Midsommar" Arim Asterem.

Reżyser "Świat jutra" i Ari Aster pracują nad filmem. Co o nim wiemy?Ari Aster jest właśnie na planie filmu "Eddington", którego gwiazdami są Joaquin Phoenix, Emma Stone i Pedro Pascal. Ale w planach ma już kolejny projekt. Przynajmniej tak wynika ze słów Hertzfeldta.

GettyImages-896882420.jpg Getty Images © Araya Doheny


Dwukrotnie nominowany do Oscarów za krótkometrażowe animacje "Odrzucone" i "Świat jutra" Hertzfeldt odpowiadając na pytania fanów na festiwalu Overlook, że pracuje z Asterem nad swoim największym i najdroższym projektem.

Nie chciał jednak ujawnić szczegółów. Powiedział jedynie tyle, że będzie to egzystencjalny horror i że próbuje zrealizować ten projekt od 15 lat.

Dla Astera byłby to pierwszy film animowany w karierze, ale nie pierwsza przygoda z animacją w ogóle. Część "Bo się boi" została bowiem zrealizowana w formie animowanej.

"Bo się boi" w podcaście Mam parę uwag

Zwiastun filmu "Świat jutra"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones