Austin Butler w nowym filmie Ariego Astera? Co wiemy o "Eddington"?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Austin+Butler+w+nowym+filmie+Ariego+Astera+Co+wiemy+o+%22Eddington%22-153974
Austin Butler w nowym filmie Ariego Astera? Co wiemy o "Eddington"?
źródło: Getty Images
autor: Dimitrios Kambouris
Jak podaje blog World of Reel, Austin Butler prowadzi rozmowy w sprawie roli w nowym filmie Ariego Astera. Zdjęcia do "Eddington" mają ruszyć już w przyszłym miesiącu w miejscowości Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. 

Co wiemy o "Eddington" nowym projekcie Ariego Astera?


"Eddington", czyli nowy projekt Ariego Astera, opisywany jest jako współczesny western, którego akcja toczy się w trakcie pandemii. Jego bohaterami są Lindsay i Marc. W czasie podróży do Los Angeles, tuż przed tytułowym miasteczkiem w Nowym Meksyku, kończy im się paliwo. Postanawiają poszukać pomocy. Początkowo są zaskoczeni ciepłym przyjęciem ze strony mieszkańców. Kiedy zapada zmrok, sielanka zmienia się jednak w koszmar. 

Według niepotwierdzonych informacji jedną z ról ma zagrać Emma Stone. Aktorka aktualnie walczy o Oscara za występ w "Biednych istotach" Yórgosa Lánthimosa. Inne pogłoski wskazują, że w towarzyszyć jej mogą Pedro Pascal i Joaquin Phoenix, który miał już okazję współpracować z Asterem przy jego ostatnim filmie, czarnej komedii "Bo się boi".

Austin Butler w zwiastunie widowiska "Diuna: Część druga"


Już wkrótce na ekrany kin trafie długo wyczekiwane widowisko sci-fi "Diuna: Część druga". Austinowi Butlerowi przypadła w nim rola przeciwnika Paula Atrydy, Feyda-Rauthy Harkonnena. Zobaczcie zwiastun: 
"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

"Bo się boi" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Bo się boi": 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones