Billy Howle w obsadzie nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Billy+Howle+w+obsadzie+nowego+filmu+Ma%C5%82gorzaty+Szumowskiej-141346
Billy Howle w obsadzie nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej
źródło: Getty Images
autor: Gareth Cattermole
Powiększa się obsada filmu Małgorzaty Szumowskiej "Infinite Storm". Do Naomi Watts dołączyli: Billy Howle ("Król wyjęty spod prawa"), Sophie Okonedo ("Hellboy"), Denis O'Hare ("Niedosyt") i Parker Sawyers ("Monsoon").

Fabuła "Infinite Storm" bazuje na prawdziwej historii opisanej w artykule "High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue". To opowieść o Pam Bales (Watts) - matce, pielęgniarce i przewodniczce górskiej. Kobieta wybrała się na samotną wspinaczkę na Górę Waszyngtona. W jej trakcie doszło do gwałtownego załamania pogody i rozpętania się burzy śnieżnej. W pewnym momencie kobieta zauważyła ślady butów. Z przerażeniem stwierdziła, że nie były to ślady profesjonalnego obuwia, lecz zwykłych butów sportowych. Uznała, że osoba (Howle), która zostawiła te ślady, w obecnych warunkach pogodowych znalazła się w poważnych tarapatach, więc rozpoczęła jej poszukiwania.

Scenariusz przygotował dramaturg Josh Rollins, który sam jest przewodnikiem górskim i doskonale zna Górę Waszyngtona. Zdjęcia do filmu ruszają w przyszłym tygodniu.
Udostępnij: