Brian Cox, Jeremy Strong i Kieran Culkin w nowym serialu HBO

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Brian+Cox%2C+Jeremy+Strong+i+Kieran+Culkin+w+nowym+serialu+HBO-119794
Brian Cox, Jeremy Strong i Kieran Culkin zagrają główne role w serialu HBO "Succession". Producentem i reżyserem będzie Adam McKay ("Spotlight"). Scenariusz przygotował Jesse Armstrong ("Figurantka").


Serial będzie opowiadać o potężnej rodzinie Royów, właścicieli międzynarodowego koncernu medialnego. Cox będzie głową rodziny, Loganem Royem. Strong wcieli się w Kendalla, najstarszego syna Logana z drugiego małżeństwa, przez wszystkich uważanego za następcę seniora u sterów firmy. Culkin będzie młodszym bratem Kendalla, Romanem, który choć jest w radzie nadzorczej firmy, to jej losem się nie przejmuje (a przynajmniej takie sprawia wrażenie).

W obsadzie są także: Sarah Snook jako jedyna córka Logana, Nicholas Braun jako niekompetentny kuzyn Logana i Matthew Macfadyen jako bardzo ambitny narzeczony córki Logana.

*
Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.